iGET Virtual R1

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

IGET Virtual R1

Brýle iGET VIRTUAL R1 kombinují v sobě vlastnosti jako je elegantní design, jednoduché intuitivní ovládání a v neposlední řadě i velmi výhodnou cenu. Jsou kompatibilní s velkou části dnes prodávaných mobilních telefonů, nezávisle na operačním systému. Jedná se o pasivní zařízení, které nepotřebuje žádné napájení. Kvalita a věrohodnost virtuální reality je plně závislá na parametrech vašeho smartphonu. Brýle tak technologicky nezastarávají a je možné je použit s celou řadou chytrých mobilních telefonů.

 

Pohodlí nadevše

Díky ergonomickému tvaru, nízké hmotnosti a měkkému polstrování je nošení brýlí velmi pohodlné. Brýle jsou vybavené elastickými popruhy s tří-bodovým uchycením, které si může uživatel libovolně uzpůsobit podle vlastních potřeb. Větrací otvory po stranách brýlí umožňují odvětrávaní, čím se eliminuje kumulace tepla, které produkuje mobilní telefon. Přes větrací otvory je možné připojit externí sluchátka a už vám nic nebrání věnovat se naplno zábavě nebo jen tak relaxovat.

iGET VIRTUAL R1 prostřednictvím soustavy čoček zpracovávají dva oddělené obrazy a vytváří obraz prostorový. Pomoci ovládacích prvků na vrchní straně brýlí je možné doladit zaostření obrazu a nastavit vzájemný rozestup čoček podle vašich potřeb.

Brýle iGET VIRTUAL R1 nabízejí nespočetné možnosti vyžití se v 3D světe. Virtuální realita a rozvíjení její uplatnění v každodenním životě jsou v posledních letech v centru zájmu počítačových vývojářů na celém světě. Sledovaní videí a filmů je možné realizovat na všech telefonech s displejem o rozměrech 4,5- 5,7 palců (maximální rozměry telefonu 152 x 80 mm).

 

Funkce indukčního tlačítka

Magnetické indukční tlačítko umožnuje interaktívní pohyb ve virtuálním prostředí. Funkčnost indukčního tlačítka je podmíněná níže uvedenými senzory a je nezávislá na konkrétním operačním systému.

Pouze takové využití, jaký chytrý je smartphone

Možnosti využití brýlí iGET VIRTUAL R1 jsou výlučně závislé od parametru vašeho chytrého mobilního telefonu. Pro plnohodnotné využití je potřebné, aby byl telefon vybavený senzory jako: senzor zrychlení, gyroskopický senzor a magnetický senzor.

 

Klíčové vlastnosti

  • Kvalitní optická soustava.                                                                                      

  • Komfortní polstrování pro pohodlný pobyt v 3D světě.                                                              

  • Technologie bránící přehřívání.

  • Kompatibilita brýlí se širokým spektrem mobilních telefonů.

  • Magnetické indukční tlačítko pro hraní her apod.

  • Možnost průběžného dobíjení telefonu při používání brýlí.

  • Možnost použití sluchátek pro lepší zážitek s 3D.

  • Možnost prohlížet a zkoumat virtuální svět, prohlížet 3D videa a sledovat 3D filmy a hrát 3D hry.

 

 

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Iget

Ostatní

Kód produktu: VIRTUAL R1

Recenze iGET Virtual R1

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Lukáš, 27.2.2018

Příslušenství k iGET Virtual R1