iGET powerbanka 5000 mAh, černá

439 Kč ? Ušetříte 9 % 399 Kč

Nákupem získáte 3,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Externí zdroj IGET Power B-5000 disponuje kapacitou 5000 mAh. PowerBank disponuje dvěma nabíjecími USB porty (vystup: 1 A a 2.1 A). Li-Polymerová baterie zajistí mnohem nižší hmotnost, větší počet nabíjecích cyklů a vyšší odolnost před paměťovým efektem. Stav nabití je znázorněn na externí nabíječce prostřednictvím čísel zobrazujících % nabití. Balení obsahuje Micro USB kabel a přísavku na mobilní telefon. Hmotnost: 136 g. Zobrazit celý popis

  • Sleva 9 %

Zvažte i tento produkt

iGet Power B-10000B powerbanka 10 000 mAh, černá

iGet Power B-10000B powerbanka 10 000 mAh, černá

Externí zdroj IGET Power B-10000 s kapacitou až 10 000 mAh. PowerBank disponuje dvěma nabíjecími USB porty (vystup: 1 A a 2.1 A). Li-Polymerová baterie zajistí mnohem nižší hmotnost, větší počet…

  • Kapacita baterie: 10000 mAh
  • Max. výstupní proud: 2,1 A
  • Výstupy: USB

Zobrazit produkt

Popis produktu

iGET Power B-5000

Powerbanka iGET POWER B-5000 představuje ideální spojení velké vnitřní baterie o kapacitě 5 000 mAh a luxusního provedení.

 

Li-Polymerová baterie

Ideální kombinace je podpořena použitím nejnovější technologie Li-Polymerové baterie, která oproti standardní Li-iontové baterii nabízí mnohem nižší hmotnost, vyšší počet nabíjecích cyklů a větší odolnost vůči paměťovému efektu.

 

Všestranné využití

Díky powerbance iGET POWER bude vaše cestování jednodušší, neboť vaše zařízení (mobilní telefon, MP3 a MP4 přehrávač, GPS navigace, fotoaparát, tablet, iPod, chytré hodinky atd.) budete moci používat mnohem a mnohem déle bez obav z otravné ikony zobrazující „Low battery“. Běžné mobilní telefony tak dobijete minimálně 2-3x. DC 5 V výstupy s 1.0 A a 2.1 A vám umožní nabíjet i zařízení s vyšším proudovým odběrem jakou jsou tablety a mobilní telefony od společnosti Apple Inc. (pouze výstup s 2.1 A).

 

Stav batérie

Pomocí zapínacího tlačítka na power bance si můžete kdykoliv zkontrolovat stav nabití nebo stav nabíjení. Pro lepší přehlednost jsou jednotlivé stavy zobrazeny pomocí čísel. Stav nabití nebo nabíjení je zobrazeno v % jako 100, 75, 50, 25.

 

Ochranné prvky

Power banka iGET POWER je vybavena ochrannými prvky, které zabrání poškození připojeného zařízení. Součástí této ochrany je ochrana před vybitím, ochrana před přepětím, ochrana před zkratem, ochrana před přebíjením, ochrana před přehřátím. Vedle jednotlivých ochran obsahuje Powerbanka iGET POWER inteligentní nabíjení, které automaticky vypíná externí zdroj pro maximální úsporu uložené elektrické energie.

 

Plnohodnotné balení

Součástí balení je dlouhý černý microUSB kabel a černá přísavka, kterou jednoduše a pevně uchytíte mobilní telefon a externí baterii k sobě.

 

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita baterie 5000 mAh
  • Max. výstupní proud 2,1 A
  • Výstupy USB

Další vlastnosti

Značka: Iget

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 12,5 mm
Výška: 12,5 mm
Hmotnost: 136 g
Hloubka: 6,6 mm

Baterie

Kapacita baterie: 5000 mAh

Funkce

Zabudované světlo: Ne

Energetické údaje

Max. výstupní proud: 2,1 A
Podpora rychlého nabíjení: Ne

Konektivita

Celkový počet výstupů: 2
Výstupy: USB

Ostatní

Kód produktu: 3001025

Všechny parametry

Recenze iGET powerbanka 5000 mAh, černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k iGET powerbanka 5000 mAh, černá