IGET FIT F30 stříbrné


Chytré hodinky, LCD barevný displej, iGet GO, Bluetooth, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 7, Funkce: senzor tepové frekvence, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 1 190 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 12 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky iGet Fit F30 ve stříbrném provedení nabízejí 1,4" LCD displej s rozlišením 240 × 240 pixelů. K dispozici 5 základních ciferníků, které je prostřednictvím aplikace iget GO možné rozšířit o další. Spárování probíhá pomocí Bluetooth 5.0 a jsou kompatibilní s Android 7 a novější a iOS 8.0 a novější. Ve výbavě baterie s kapacitou 180 mAh s výdrží 7 dní. Díky certifikací IP68 zvládnou 30 min ve vodě s hloubkou 1,5 m. K dispozici krokoměr, měření tepové frekvence, sledování spálených kalorií, ujeté vzdálenosti, sledování spánku, akcelerometr a notifikace. Součástí balení jsou 2 řemínky.

Odolné provedení s certifikací IP68

Stylové a zároveň praktické smart hodinky iGET FIT 30 disponují elegantním kovovým řemínkem, který můžete kdykoliv vyměnit za sportovnější verzi v silikonovém bílém provedení. Nabízejí dostatečně velký 1,4" LCD displej s rozlišením 240 × 240 pixelů. Co nepochybně oceníte je krytí proti vodě se standardem IP68, díky čemuž hravě zvládnou ponoření do vody s hloubkou 1,5 m po dobu až 30 minut. O používání bez omezení se postará baterie s kapacitou 180 mAh s výdrží 7 dní.

 

Užitečné funkce přímo na zápěstí

Ve výbavě najdete množství užitečných funkcí, které můžete v průběhu dne sledovat přímo na vašem zápěstí. S hodinkami budete mít přehled o počtu ujetých kroků či spálených kaloriích. Samozřejmostí je také měření tepové frekvence. Skládat ze zápěstí si je nemusíte ani během odpočinku. Dokáží totiž monitorovat kvalitu vašeho spánku. Hodinky podporují sporty jako jsou chůze, běh venku, běh uvnitř, turistika a cyklistika. Sledovat přehledné statistiky a grafy o tom, jak se vám dařilo můžete sledovat v aplikaci iGET GO.

Obsah balení: Fit30, silikonový pásek bílý, kovový, kabel USB, návod, záruční list.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce výpočet kalorií, měření vzdálenosti, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí IGET FIT F30 stříbrné

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi