Iget Fit F20 růžová


Chytré hodinky, LCD barevný displej, iGet GO, Bluetooth, Voděodolnost, Kapacita: 0,064 GB, Počet dní výdrže baterie: 7, Funkce: senzor tepové frekvence, měření tlaku, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Hodinky iget Fit F20 v elegantním růžovém provedení disponují velkým 1,4" TFT displejem s rozlišením 240 × 240 px. Nechybí funkce jako krokoměr, čas, budík, měření okysličení krve, výpočet spálených kalorií, měření krevního tlaku, měření tepové frekvence, monitoring spánku nebo měření vzdálenosti. Kromě toho zde najdete i sportovní funkce jako běh, turistika, cyklistika, fitness, outdoor a další. Samozřejmostí je odolnost vůči vodě podle certifikátu IP68, dostávání notifikací. Interní paměť hodinek nebo Bluetooth. Podporovaný operační systém je Android i iOS. Li-Pol baterie má kapacitu 160 mAh s maximální výdrží až 7 dní.

Skvělé funkce

Hodinky Iget Fit F20 se postarají o monitorování vašich sportovních výkonů, ale i zdravotních funkcí. Kromě základních funkcí jako čas, budík nebo datum, zde najdete i funkce jako krokoměr, měření okysličení krve, výpočet spálených kalorií, měření krevního tlaku, měření tepové frekvence, monitoring spánku nebo měření vzdálenosti. Sportovní funkce se postarají o monitorování výkonnou jako běh, turistika, cyklistika, fitness, outdoor a další. Samozřejmostí je i dostávání notifikací pomocí Bluetooth. Nechybí aplikace iget FIT.

Displej a odolnost

Hodinky na první pohlaď zájmu svým velkým 1,4" TFT displejem který mě rozlišení 240 × 240 px. Kromě toho hodinky disponují dobrou odolností vůči vodě a prachu díky certifikací IP68. Můžete si upravit ciferník hodinek podle vašich představ. K dispozici jsou čtyři základní ciferníky, avšak přes aplikaci iget FIT můžete nahrát dalších 20.

Silná baterie
 

Li-Pol baterie hodinek Iget disponuje skvělou výdrží až 7 dní, takže se nemusíte bát, že se vám během tréninku vybijí. Podporovaný operační systém je Android i iOS.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce měření vzdálenosti, výpočet kalorií, měření tlaku, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Iget Fit F20 růžová

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi