iGET Blackview TAB G13 (84008094) stříbrný


Tablet, 10,1 ", IPS, 1920x1200 px, MediaTek Helio, G85, RAM 6 GB, eMMC 128 GB, Slot pro paměťovou kartu, GPS, 3G, 4G/LTE, Wi-Fi, Bluetooth, USB-C, 7280 mAh, Android 12. Více info


Cena 4 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 50 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elegance, spolehlivost a výkon na jednom místě. Přesně takový je iGET TAB G13 s 6 GB RAM, procesorem Helio G85 a 128 GB ROM. Bonusem je elegantní tělo s hmotností pouhých 450 g.

iGET Blackview TAB G13 (84008094)

Pod povrchem šedého tabletu iGET TAB Blackview G13 se skrývají výkonné a spolehlivé komponenty, které zajistí efektivní přístup ke každému svěřenému úkolu. Tělo o tloušťce 7,7 mm váží pouhých 450 gramů, takže je první volbou pro práci, školu i zábavu.

Výkon

Pokud chcete tablet používat k práci, ale také k hraní her, je nutné zohlednit celkový výkon zařízení. V tomto případě je odpověď jasná. Procesor MediaTek Helio G85 pohání grafický procesor Amr Mali-G52 na frekvenci až 1 GHz. Při hraní náročných her vám výrazně pomůže technologie MediaTek HyperEngine, s níž získáte plynulý sled obrazů a scén i vynikající zobrazení. Procesor pracuje s 6 GB paměti RAM, kterou lze navíc rozšířit až na 10 GB. Díky tomuto navýšení můžete spustit více aplikací najednou. Operačním systémem zařízení je Android 12.

Paměť

Bohatou kapacitu RAM efektivně doplňuje interní paměť eMMC 5.1 o velikosti 128 GB, v níž najdete místo pro jakýkoli dokument, soubor nebo fotografii. Pro ostatní soubory a data můžete využít externí paměť s kapacitou až 1 TB.

Zobrazit

Za perfektním provedením nezaostává ani displej. 10,1" obrazovka s poměrem stran 16 : 10, jasem 300 nitů a rozlišením Full HD 1200 × 1920 px nabízí uživateli široké pozorovací úhly, ale také živé, bohaté a syté barvy. Tělu tabletu dominuje obrazovka s poměrem stran 81 %. Základem je displej LCD IPS s technologií tekutých krystalů.

Na první pohled

Skvělé vybavení tím nekončí. Během konferenčních hovorů jistě využijete přední kameru, zatímco pro zachycení milých momentek plní svou funkci hlavní 13Mpx snímač. iGET myslí i na dostatečné zabezpečení vašeho zařízení, takže k odemknutí tabletu použijete přední kameru, která zachytí váš obličej a během sekundy zpřístupní vaše osobní věci. Rychle, efektivně a především pohodlně.

Ochrana očí

Práce a škola vyžadují, abyste na tabletu trávili několik hodin denně, což značně zatěžuje váš zrak. S tabletem iGET bude váš zrak chráněn filtrem modrého světla, který je certifikován společností TÜV Rheinland. Redukce modrého světla znamená, že můžete zařízení používat i v tmavším prostředí a nemusíte omezovat čas.

Zvuk

Hry, rozhovory, videa a filmy - vše potřebuje dobrý zvuk. Zařízení nabízí ozvučení prostřednictvím dvou reproduktorů PA. Ty vás pohltí čistým a kultivovaným zvukem, za který se nemusí stydět žádný profesionál.

Po celý den

Díky baterii s kapacitou 7 280 mAh jej nebudete muset nabíjet v práci nebo ve škole. S plně nabitou baterií můžete poslouchat hudbu celých 16 hodin, prohlížet web něco přes 6 hodin a od her a videí nebudete muset vstávat 5,5 hodiny. Telefonní hovory s vašimi blízkými můžete využívat po dobu neuvěřitelných 30 hodin. To je dost času na to, abyste řekli vše, co máte na srdci.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Verze operač.sys. Android 12
Typ procesoru MediaTek Helio
Operační paměť RAM 6 GB
Slot pro paměťovou kartu Ano
Rozlišení hl.fotoaparátu 13 Mpx

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí iGET Blackview TAB G13 (84008094) stříbrný

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi