Hyundai FLR 40T211 SMART

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

 

Jednoduchý design Hyundai FLR 40T211 SMART

Díky televizoru Hyundai FLR 40T211 SMART v elegantní černé můžete sledovat své oblíbené programy v kuchyni, dětském pokoji nebo v menším obýváku a nezmeškat tak oblíbené programy. Televizor je zařazen do energetické třídy A+, tudíž se nemusíte obávat vysokých nákladů na elektrickou energii.

FULL HD rozlišení

Sledujte všechny své oblíbené televizní pořady, filmy či pořady na skutečně vysoké úrovni. Hyundai FLR 40T211 SMART má 40-palcový displej s rozlišením FULL HD 1920 x 1080 pixelů, který zobrazí filmy, seriály ve skvělé kvalitě. Displej využívá technologii 400 Hz Clear Motion Picture, se kterou váš obraz bude ostrý a plynulý se skvělým kontrastem a barvami.

Netflix TV

Sledujte placenou internetovou Netflix TV v chytrém TV Hyundai - filmy, seriály a reality show v angličtině. Netflix poskytuje jako licencovaný obsah, tak i vlastní tvorbu. Najdete ho v nabídce TV.

TV jako centrum rodinné zábavy

Zabudovaný internetový prohlížeč doplňuje řada užitečných aplikací jako YouTube, Facebook, Twitter a mnohé další. LAN konektor zajistí bezproblémový chod internetu a na internetovém připojení závislých aplikací. Pro připojení k WiFi síti je potřeba dokoupit USB WiFi adaptér HYUUSBWIFI1. Díky funkcionalitě DLNA můžete televizor propojit prostřednictvím domácí sítě s ostatními přístroji, které také podporují DLNA. Funkce Miracast vám zase umožní zrcadlit obsah vašeho telefonu přímo na obrazovce televizoru.

Podpora technologie HbbTV

Chytrý TV Hyundai FLR 40T211 podporuje technologii hybridního televizního vysílání - spojení digitálního televizního vysílání a širokopásmového internetu, které nabízí např. přístup do kompletního archivu ČT v aplikaci iVysílání, který obsahuje videa z tvorby České televize, což dnes představuje téměř 10 let nepřetržitého videa. Pro dětského diváka nabízí podobný archiv s přístupem k dětským programem iVysílání: Déčko. Nabídka aplikací v menu HbbTV je neustále rozšiřována o praktické aplikace k významným sportovním a společenským událostem.

USB vstup pro fotografie, hudbu a video

Připojte klíč USB, digitální fotoaparát, přehrávač mp3 nebo jiné multimediální zařízení k portu USB na televizoru a přehrávejte fotografie, videa a hudbu pomocí jednoduchého prohlížeče obsahu přímo na obrazovce. Kromě kvalitního zobrazení nabízí i kvalitní reprodukci zvuku s celkovým výkonem 16 W.

Dva vstupy HDMI

Vyhněte se spleti kabelů a využijte pro přenos obrazu i zvuku do svého televizoru jeden HDMI kabel. Technologie HDMI přenáší signál bez komprese, výsledkem čehož je nejvyšší kvalita ze zdroje přímo na obrazovku. Další konektory umožní připojení externích zařízení přes SCART, kompozitní video/audio vstup, PC vstup (VGA), sluchátkový výstup, digitální optický audio výstup.

Je připraven na přechod z DVB-T na DVB-T2

Televize s funkcionalitou DVB-T2 vám bude spolehlivě fungovat i po přechodu pozemního vysílání na nové pásmo. Televizor prošel odborným testováním Českých Radiokomunikací a získal certifikát funkcionality DVB-T2 (HEVC H.265). Cílem certifikace je, aby divákovi, který si zakoupí DVB-T2 přijímač, aby tento správně fungoval i po zahájení řádného DVB-T2 vysílání. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 40 "
  • Úhlopříčka 102 cm
  • Wi-Fi Ne
  • Počet HDMI portů 2
  • Typ obrazovky LED
  • Rozlišení 1920x1080
  • Smart Ano
  • Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 50

Další vlastnosti

Značka: Hyundai
? Smart: Ano
Techn.pohyb.interpolace: CMP
? Frekvence pohyb.interpolace: 400

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 40 "
? Úhlopříčka: 102 cm
? Typ obrazovky: LED
? Typ rozlišení: Full HD
? Rozlišení: 1920x1080
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 50
Hloubka barev: 8 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ne
? Počet HDMI portů: 2
Kompozitní video vstup: Ano
? PVR: Ne
? Počet USB 2.0 portů: 1
Počet RF vstupů: 1
? Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Podpora SCART: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 92,5 cm
Výška: 55,5 cm
Hloubka: 22,5 cm
Hmotnost: 8,01 Kg
Výška s podstavcem: 59 cm

Obsah balení

Obsah balení: dálkový ovladač

Funkce managementu

? Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

? VESA standard: 200x200

TV tuner

? Typ signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C
Duální tuner: Ne

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Ostatní

Kód produktu: FLR40T211SMART

Všechny parametry

Recenze Hyundai FLR 40T211 SMART

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Mirek, 09.12.2018

Splnuje ocekavani Pomer cena vykon v poradku

  • Splnuje ocekavani

Příslušenství k Hyundai FLR 40T211 SMART