HyperX CloudX Stinger Xbox One

Doprava zdarma

Vestavěný mikrofon: Ano, Frekvenční rozsah (Hz): 18-23000 Hz, Citlivosť: 102 db, Impedance: 30 OHM, Styl nošení: náhlavní, Typ headsetu: herní, Bezdrátové: Ne, Konektor: 3,5 mm jack,


Cena 1 290 Kč

12,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Headset HyperX CloudX Stinger je oficiálně licencované příslušenství pro Microsoft Xbox One. O pohodlí během dlouhodobého hraní se postarají náušníky vyplněné HyperX paměťovou pěnou, která je potažena kůží i polstrovaná nastavitelná čelenka. Pohlcující zvuk zajistí 50 mm měniče s frekvenční odezvou od 18 Hz do 23 kHz, impedancí 30 Ohmů a citlivostí 102 dB. Ve výbavě má mikrofon s pasivním potlačením šumu i ovládání hlasitosti. K Xbox One ovladači ho připojíte pomocí 1,3 m kabelu s 3,5 mm jack konektorem.

Headset s licencí pro Xbox One

Headset HyperX CloudX Stinger bez problémů připojíte k ovladačům Microsoft Xbox One. Konektivitu zajistí 1,3 metrový kabel s 3,5 mm jack konektorem.

Působivý zvuk

50 mm měniče s frekvenčním rozsahem od 18 Hz do 23 kHz, impedancí 30 Ohmů a citlivostí 102 dB reprodukují přesný zvuk, který vás vtáhne do hry.

Komfortní hraní

Pohodlí při dlouhodobém hraní zajistí polstované náušníky a čelenka s ocelovou výztuží. Během přepravy nebo přestávek můžete ušní šálky otočit o 90° a ušetřit tak místo.

Ovládání hlasitosti

Posuvný ovladač hlasitosti umístěný na spodní straně pravého sluchátka poskytne rychlý přístup k nastavení zvuku, aniž byste museli přerušit hru.

Mikrofon s potlačením šumu

Ve výbavě je také mikrofon, který vypnete vyklopením nahoru. Vestavěné potlačení šumu snižuje hluk v pozadí pro jasnější kvalitu zvuku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 18-23000 Hz
Citlivosť 102 db
Impedance 30 OHM
Styl nošení náhlavní
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ne
Konektor 3,5 mm jack

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí HyperX CloudX Stinger Xbox One

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno