HyperX CloudX Chat pro Xbox One


Vestavěný mikrofon: Ano, Frekvenční rozsah (Hz): 50-10000 Hz, Citlivosť: 85 db, Impedance: 16 OHM, Styl nošení: náhlavní, Typ headsetu: herní, Bezdrátové: Ne, Konektor: 3,5 mm jack,


Cena 499 Kč

4,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Herní headset HyperX CloudX Chat s oficiální licencí Xbox One se pyšní lehkým reverzibilním designem v černozeleném provedení. 40 mm měnič zprostředkuje podmanivý herní zvuk s frekvenčním rozsahem 50 Hz-10 kHz a impedancí 16 Ohmů. Headset je vybaven flexibilním mikrofonem s potlačením šumu, pop filtrem a také in-line ovladačem pro snadné nastavení hlasitosti a ztlumení mikrofonu. K zařízením se připojí prostřednictvím kabelu s 3,5 mm jackem a délkou 1,3 m.

Oficiální licence Xbox One

Herní headset HyperX CloudX Chat se může pochlubit oficiální licencí Microsoft Xbox, která zaručuje jeho spolehlivost a bezproblémovou kompatibilitu. Stačí ho připojit k ovladači pomocí 3,5 mm audio jacku a užívat si hodiny herní zábavy a chatu se spoluhráči.

Jasná komunikace s týmem

Součástí náhlavní soupravy je mikrofon s funkcí potlačení šumu a pop filtrem, který se postará o jasnou a čistou komunikaci se spoluhráči. Design s jednou mušlí vám umožní slyšet zvuky z TV nebo zábavního systému a zároveň vést rozhovor s přáteli.

Pohodlné nošení

Vychutnejte si dlouhé herní maratony v pohodlí. Měkký náušník spolu s polstrovanou čelenkou je zárukou vysokého komfortu při nošení. Navíc s oboustranným designem si sami zvolíte, na kterém uchu budete mít náušník umístěn.

In-line ovladač

Headset je vybaven in-line ovladačem, pomocí kterého jednoduše nastavíte hlasitost nebo ztlumíte mikrofon.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 50-10000 Hz
Citlivosť 85 db
Impedance 16 OHM
Styl nošení náhlavní
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ne
Konektor 3,5 mm jack

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí HyperX CloudX Chat pro Xbox One

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno