HyperX Cloud Stinger Core Wireless + 7.1 (4P4F0AA) bezdrátový herní headset černý


Headset, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Impedance: 16 ohm, Citlivost: 103 dB, Vestavěný mikrofon, Ovládání hlasitosti, Bezdrátové, Dosah: 20 m, Odnímatelný kabel, Délka kabelu: 0,5 m, USB, černá. Více info


Cena 1 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátový herní headset HyperX Cloud Stinger Core Wireless v robustním černém provedení zprostředkuje pohlcující 7.1 prostorový zvuk pro jedinečný zážitek při hraní či poslechu hudby.

Pohodlí

Náhlavní souprava HyperX Cloud Stinger Core Wireless+ 7.1 disponuje nastavitelnou polstrovanou čelenkou a koženými náušníky, které se starají o to, aby vás při poslechu nerušil hluk z okolí. Ovládání hlasitosti či ztlumení mikrofonu se nachází přímo na náušníku sluchátek, takže vše potřebné budete mít neustále po ruce.

Virtuální 7.1 prostorový zvuk

Díky uzavřené konstrukci budete zcela odděleni od okolních zvuků a budete se tak moci ještě více soustředit na svou hru. Headset je vybaven 40mm neodymovými měniči s frekvenčním rozsahem od 20 Hz do 20 kHz, které vám zprostředkují pohlcující 7.1 prostorový zvuk. Při komunikaci s vašimi spoluhráči využijete otočný mikrofon s frekvenční odezvou 50 Hz do 18 kHz a citlivostí 40 dB.

Připojení

Headset k počítači nebo konzoli připojíte bezdrátově nebo pomocí přiloženého USB kabelu. 2,4GHz bezdrátový přenos poskytuje stabilní připojení do vzdálenosti 12 metrů. Napájení sluchátek umožňuje vestavěná baterie s výdrží až 17 hodin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 103 db
Impedance 16 OHM
Styl nošení náhlavní
Výdrž batérie 17 hod.
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ano
Konektor USB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí HyperX Cloud Stinger Core Wireless + 7.1 (4P4F0AA) bezdrátový herní headset černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi