HyperX ChargePlay Xbox

  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Výprodej −30 %

Typ příslušenství: Nabiječka, Provedení: Bezdrátové, Pro zařízení: Xbox One,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová nabíječka HyperX ChargePlay (HX-CPDUX-C) v černé barvě je určena k nabíjení ovladačů platformy Xbox One. Disponuje moderním vzhledem a několika užitečnými vymoženostmi. Pomocí bezdrátové nabíjecí stanice můžete nabíjet až 2 ovladače současně. O stavu nabíjení vás bude informovat LED indikátor. Konstrukce dobíjecí stanice HyperX ChargePlay (HX-CPDUX-C) je pevná a ovladače během nabíjecí doby budou bezpečně uchyceny. Nabíječka obsahuje 2 dobíjitelné baterie s kapacitou 1 400 mAh.

 

HyperX ChargePlay Xbox

HyperX ChargePlay Xbox v černém provedení slouží jako pohodlná kompaktní dobíjecí stanice pro bezdrátové ovladače platformy Xbox One.

Stabilní a moderní konstrukce

Nabíjecí stanice nabízí užitečnou a praktickou možnost pro každého milovníka her. Pomocí HyperX ChargePlay (HX-CPDUX-C) můžete nabíjet 2 ovladače současně. LED indikátor vás bude informovat o stavu nabíjení. Pevná a odolná konstrukce zaručí bezpečné uložení ovladačů během doby nabíjení.

Nabíjení a konektivita

Doba nabíjení ovladačů Xbox One je přibližně 2,5 hodiny. Nabíječka obsahuje 2 dobíjitelné baterie s kapacitou 1 400 mAh. Délka kabelu nabíjecí stanice je 2 m.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ příslušenství Nabiječka
Provedení Bezdrátové
Pro zařízení Xbox One

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí HyperX ChargePlay Xbox

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno