HyperX Alloy Origins Core - HyperX Blue US černá


Klávesnice, Podsvícení, Multimediální klávesy, Lokalizace klávesnice: US/EN, Typ spínače: HyperX Blue, Odolné vůči postříkání, Provedení: Kabelové, USB, Podporovaný OS: Windows, černá. Více info


Cena 2 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 23 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní klávesnice bez numerické části s RGB podsvícením a spínači HyperX Blue je vhodná jak pro hraní her, tak pro běžné uživatele.

Odolné provedení

Herní klávesnice HyperX Alloy Origins Corehliníkovou konstrukci, která zajistí stabilitu a dlouhodobou trvanlivost. Vzhled je doplněn o RGB podsvícení, které dokáže zobrazit 16,8 milionu barev a nabízí 5stupňovou intenzitu jasu. O připojení se stará odpojitelný, 1,8metrový kabel s USB konektorem.

Mechanické spínače HyperX Blue

Mechanické spínače HyperX Blue jsou navrženy s rovnováhou mezi odezvou a přesností. Vyznačují se 1,8mm zdvihem a mají životnost 80 milionů stlačení.

Jednoduché nastavení

Výkonný a intuitivní software HyperX NGenuity vám dává možnost přizpůsobit si kompatibilní produkty HyperX podle sebe. V něm nastavíte funkce tlačítek, naprogramujete a uložíte makra nebo upravíte podsvícení. Software je dodáván s knihovnou předvoleb.

Užitečná výbava

Větší pohodlí při psaní zajistí nožičky, jejichž sklon si můžete nastavit do 3°, 7° nebo 11° úhlu. K dispozici je také herní režim, funkce Anti-ghosting a technologie N-key rollover. Ta zajistí, aby všechny stisknuté klávesy byly zaznamenány. Rozložení kláves bez numerické části (TKL).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Programovateľné klávesy Ne
Odolné vůči postříkání Ano
Lokalizace klávesnice US/EN

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí HyperX Alloy Origins Core - HyperX Blue US černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi