HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Brown

Mechanická herní klávesnice HyperX Alloy Elite RGB v černé barvě má ​​kvalitní ocelovou konstrukci. Nabízí barevné podsvícení, které si kromě již přednastavených profilů lze manuálně nastavit pomocí programu HyperX NGenuity. Také si v něm můžete vytvořit makra a 3 vlastní profily podsvícení. Mechanické spínače CHERRY MX Brown nabízejí rychlou odezvu stlačování, jsou spolehlivé a při každém stisknutí vydávají příjemný specifický zvuk. O pohodlné používání se postará odpojitelná podložka pro zápěstí s pohodlným povrchem. Obsahuje multimediální tlačítka, kolečko pro nastavení hlasitosti, tlačítka pro rychlý přístup k: nastavení jasu, efektu podsvícení a hernímu módu. Disponuje funkcemi Anti-Ghosting a N-Key Rollover. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Přesně podle vašich představ

Přizpůsobte si podsvícení klávesnice HyperX Alloy Elite RGB tak, jak vám to bude nejvíce vyhovovat. Program NGenuity poskytuje úplnou kontrolu nad podsvícením jednotlivé klávesy. Můžete si nastavit až 3 vlastní profily podsvícení, které si změníte jediným stlačeným profilového tlačítka. Vyjádřete svou osobnost skrz kombinaci barev. Tento jednoduchý program s intuitivním prostředím vám dále dovoluje si vytvořit herní makra.

Mechanické CHERRY MX Brown spínače

Dodávají ověřenou spolehlivost a působí skutečně stylově. Také nabízejí vyšší zdvih kláves. V současnosti CHERRY MX spínače disponují nejrychlejším reakčním časem a každá pravá herní klávesnice by je měla obsahovat. Na jejich stlačení nepotřebujete vynaložit hodně síly a specifický zvuk vás odmění při každé jedné klávese.

Odolné provedení

Plnohodnotná klávesnice HyperX Alloy Elite RGB ve stylovém provedení vám nabízí vše, co pravý hráč potřebuje. Ocelová konstrukce zajišťuje celkovou odolnost klávesnice a při používání máte šanci pocítit prémiovost samotného produktu. Obsahuje také podložku pro zápěstí, vyrobenou z příjemných materiálů díky které, i po dlouhých hodinách hraní se vaše ruka bude cítit odpočatá.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Podsvícení Ano
  • Podporovaný OS Windows 7
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové
  • Ergonomické provedení Ano
  • Programovatelné klávesy Ano
  • Odolné vůči postříkání Ne

Další vlastnosti

Značka: Hyperx
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 457 mm
Výška: 62 mm
Hmotnost: 1600 g
Hloubka: 207 mm

Obsah balení

Obsah balení: Klávesnice

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano
Multimediální klávesy: Ano
Programovatelné klávesy: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows 7

Klávesnice

Typ použití: herní

Ergonomie

Ergonomické provedení: Ano

Vzhled

Odolné vůči postříkání: Ne

Další parametry

Typ spínače: Cherry MX Brown

Ostatní

Kód produktu: HX-KB2BR2-US/R2

Všechny parametry

Recenze HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Brown

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Brown