Hygienické zastřihovače

Určitě to znáte. Neposedné chloupky v nose, v uchu nebo třeba divoké obočí, které občas vyžaduje úpravu. Vyberte si hygienické zastřihovače, se kterými všechny jemné chloupky zkrotíte bezbolestně a během chvilky. V nabídce najdete spolehlivé elektrické zastřihovače chloupků i vousů.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 6 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Philips NT3650/16 Series 3000

Philips NT3650_16 Series 3000.000011

Zastřihovač vousů, Použitelnost v nose, Použitelnost v uchu, Použitelnost na obočí, Omyvatelný, Vyměnitelné hřebeny, Hmotnost: 132 g


469 Kč

Philips NT1650/16 Series 1000

Philips NT1650 16 Series 1000.1

Zastřihovač vousů, Použitelnost v nose, Použitelnost v uchu, Použitelnost na obočí, Omyvatelný, Hmotnost: 179 g


359 Kč

Remington NE8000 Trim & Fit

Remington NE8000 Trim & Fit.1

Hygienický zastřihovač, Použitelnost v nose, Použitelnost v uchu, Použitelnost na obočí, Vyměnitelné hřebeny, Hmotnost: 69 g


419 Kč 399 Kč

Remington NE7000 T-Series hygienický zastřihovač

Remington NE7000 T-Series

Hygienický zastřihovač, Použitelnost v nose, Použitelnost v uchu, Použitelnost na obočí, Omyvatelný, Vyměnitelné hřebeny, Hmotnost: 23,100 g


599 Kč

Remington NE3850 Nano Series Active BladeClean

Remington NE3850 Nano Series

Zastřihovač, Použitelnost v nose, Použitelnost v uchu, Použitelnost na obočí, Omyvatelný, Vyměnitelné hřebeny


329 Kč

Philips NT5650/16 Series 5000 hygienický zastřihovač

Philips NT5650_16 Series 5000.000011

Zastřihovač vousů, Použitelnost v nose, Použitelnost v uchu, Použitelnost na obočí, Omyvatelný, Vyměnitelné hřebeny, Hmotnost: 140 g


699 Kč

O kategorii

Zastřihovače chloupků v nose 

Jestli jsou vám vaše nosní chloupky nepříjemné a chcete se jich bezbolestně zbavit, zkuste zastřihovače chlouků v nose. Zastřihovač chloupky spolehlivě a rychle seřízne, aniž by je trhal. Trhání v citlivé oblasti nosu totiž nejen bolí, ale může způsobit i podráždění jemné kůže. 

Jak zastřihovač nosních chloupků funguje? Čepele z nerezové oceli chrání kryt, které je speciálně navržený tak, aby se nedotknul během zastřihování citlivých míst. Stačí zastřihovač vložit do nosu a pomalu s ním otáčet. 

Zastřihovače chloupků v uších 

Podobně jako zastřihovače nosních chloupků fungují i zastřihovače chloupků v uších. Při používání si dávejte pozor na to, abyste se zastřihovačem nezajeli do ucha příliš hluboko. 

Používání zastřihovače chloupků je snadné a bezpečné. Čepele jsou chráněné, takže se vám nestane, že byste se během úpravy pořezaly. 

Zastřihovače obočí 

Zastřihovače chloupků často nabízí ještě speciálně hřebeny na úpravu obočí. Stačí vyměnit nástavec a lehkým tlakem a pohybem proti růstu si obočí zarovnat do požadované délky. 

Zastřihovač je ideální pomocník ke klasické pinzetě, která ale chloupky trhá a to zase může způsobit nepříjemné podráždění a zarudnutí. Se zastřihovačem se zbavíte chloupků zcela bezbolestně. 

Zastřihovače vousů 

Zastřihovače vousů ocení všichni, kdo o svůj porost na tváři chtějí pravidelně pečovat. Oproti klasickým holicím strojkům mají tu výhodu, že si můžete sami zvolit výslednou délku vousů díky nástavcům.

Zastřihovač pak použijete na tvarování, holení i úpravu vousů nejen na tváři a krku,  ale i chloupků jinde na těle. Například v podpaží, na hrudníku nebo i kolem intimních partií. 

Pokud chcete vousy upravovat už během sprchování, mrkněte se na voděodolné zastřihovače