Hybridní - 2v1, Tablet PC Zobrazit popis

Potřebujete pracovat na notebooku a zároveň máte rádi pohodlné čtení na tabletu? 2v1 notebooky kombinují výhody obou zařízení. Mají dotykovou obrazovku, klávesnici a operační systém Windows. Dělí se na konvertibilní notebooky s překlopitelnou klávesnicí a tablet PC s oddělitelnou klávesnicí.

Hodnocení

Dotyková obrazovka

Samostatná grafická karta ?

Kapacita HDD ?

Kapacita baterie

4G / LTE ?

GPS ?

Bluetooth ?

Slot pro paměťovou kartu ?

Přidat další parametry

Produkty

2v1 zařízení jsou podobné tabletům, které mají klávesnici. Zásadním rozdílem je ale to, že notebooky 2v1 mají operační systém Windows. Tudíž na nich naleznete klasické kancelářské aplikace vhodné pro práci.

2v1 notebooky: Konvertibilní notebook versus tablet PC

Jaké jsou rozdíly mezi konvertibilními notebooky a tablet PC s oddělitelnou klávesnicí?

Konvertibilní notebook má dotykový displej, operační systém Windows a překlopitelnou klávesnici. Tu lze otočit až o 360° a používat zařízení jako tablet. Nebo můžete klávesnici natočit a použít ji jako stojan. Konvertibilní notebook je nejrozšířenější variantou mezi 2v1 notebooky.

Tablet PC s oddělitelnou klávesnicí mají veškeré komponenty v displeji. Po oddělení klávesnice nám zůstane jen tablet, který je lehčí a tenčí než konvertibilní notebook s překlopenou klávesnicí. Toto řešení je komfortnější, ale modely jsou zpravidla dražší a je jich na trhu méně.