• Výprodej − 37.04 %
  • Doprava zdarma
  • Sleva 37.04 %

Huawei Výrobce: Huawei

Huawei Watch W1 stříbrno černé - poslední vystavený kus

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena na prodejně:

6 290 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 9 990 Kč
Ušetříte: 37.04 %
Měsíčně na splátky spočítat od 629 Kč

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

6 290 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 9 990 Kč
Ušetříte: 37.04 %
Měsíčně na splátky spočítat od 629 Kč

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 62,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart hodinky HUAWEI Watch Classic mají klasický design jako náramkové hodinky a inteligentní funkce, na které jste zvyklí ze smartphonů. Na 1,4 palcovém dotykovém AMOLED displeji s rozlišením 400 x 400 pixelů probíhá celé zobrazení hodin. Hodinky obsahují nejen funkce na ukazování přesného času, po spárování se smartphonem vás i informují o přijatých emailech, zprávách a hovorech. Kromě toho jsou součástí připomínky, kalendář a také informace o vašem sportovním výkonu, ať už vrámci krokoměru, sledování srdeční činnosti nebo detailů o vašem běhu. Propojení hodinek je možné prostřednictvím Bluetooth rozhraní nebo přes Wifi a baterie hodinek má kapacitu 300 mAh. Operační systém hodinek je Android 4.3 s 512 MB operační pamětí a 4 GB vnitřní paměti.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Klasický design

Náramkové hodinky HUAWEI Watch Classic nesou nadčasový klasický design spolu s propracovanými funkcemi, které znáte ze smartphonů. Ciferník má kulatý tvar a je z nerezové oceli. Celé zobrazení probíhá na 1,4 palcové okrouhlé obrazovce s rozlišením 400 x 400 pixelů a hustotou bodů 286 ppi. Díky technologii AMOLED tento dotykový displej ukazuje v jasných barvách a precizně do každého detailu. Zobrazení je na displeji dobře viditelné i přes den iv noci díky LED podsvícení.

Propojení se smartphonem

Po spárování hodinek se smartphonem, který podporuje operační systém Android, víte přenést oznámení o příchozích hovorech, zprávách či emailech přímo na vaše zápěstí přes smart hodinky HUAWEI Watch Classic. Propojení probíhá na rozhraní Bluetooth 4.1 BLE nebo pomocí bezdrátového internetového připojení přes Wifi. I přes skvělým funkcím si hodinky zachovaly rozměry standardních náramkových hodinek s průměrem ciferníku pouze 42 mm. Při nošení hodinek se nemusíte obávat poškození dotykového displeje, protože je vybaven odolným safírovým sklíčkem, které je odolné vůči poškrábání.

Operace v prostředí Android 4.3

Celé hodinky HUAWEI Watch Classic fungují na platformě operačního systému Android 4.3, čímž získáte přístup ke všem oblíbeným aplikacím z vašeho smartphonu. Nezapomenete, o kolik máte další setkání, co máte nakoupit v obchodě, ale i trefíte na místa, kde jste ještě nebyli přes Google Maps. Hodinky mají 512 MB velkou operační paměť a jejich vnitřní úložiště má kapacitu až 4 GB. S aplikací Google Now víte zvýšit efektivitu virtuálním osobním asistentem. Přes hodinky víte také ovládat hudbu, kterou právě poslouchat ze smartphonu.

Monitorování sportovních aktivit

Se smart hodinkami HUAWEI Watch Classic budete mít přehled nejen o hovorech či setkáních, hodinky se stanou i vaším osobním trenérem. Přes funkce na měření kroků budete vždy informováni o vzdálenosti, kterou jste prošli, přes funkci, která sleduje váš výkon a spálené kalorie při běhání a další funkcí je monitoring srdeční činnosti. Baterie hodinek má kapacitu 300 mAh a na jedno nabití vydrží při plném užívání 1,5 dne. S možností rychlého nabíjení máte dostupných 80% kapacity baterie již po 45 minutách, abyste mohli pokračovat v používání.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Dotyková obrazovka: Ano

Další vlastnosti

Značka: Huawei
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ne

Konektivita

iBluetooth: Ano
Nabíjení z USB: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 42 mm
Výška: 42 mm
Hmotnost: 61 g
Hloubka: 11,3 mm

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Android, IOS

Ostatní

_label_product_code: HUAWEI WATCH CLASSIC

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru