Huawei Watch GT2 Pro černé


Chytré hodinky, Amoled displej, Lite OS, Bluetooth, Voděodolnost, Kapacita: 4 GB, Počet dní výdrže baterie: 14, Funkce: senzor tepové frekvence, gyroskop, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, záznam trasy, Integrovaný hudební přehrávač, Bezdrátové nabíjení, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 5 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 57 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

15×

92.7% Kvalita
Výborná

89.1% Hodnota za peníze
Výborná

15 nákup

Zobrazit 15 recenzí

Popis produktu

Stylové, chytré hodinky Huawei Watch GT2 Pro s černým sportovním náramkem zaujmou nejen z hlediska designu, ale i výkonu. Jsou vybaveny dotykovým 1,39" AMOLED displejem. Titanové pouzdro je hladké a příjemné na dotek. Ciferník chrání odolné safírové křišťálové sklo. Poskytovaný operační systém LiteOS. Kapacita 4 GB. Nechybí senzor tepové frekvence, výpočet kalorií, monitoring spánku, gyroskop, oznámení, záznam trasy, běh, zabudovaný přehrávač hudby. Hodinky poskytují monitoring dat pro více než 100 tréninkových režimů, včetně 17 profesionálních režimů a 85 přizpůsobitelných režimů. Pohodlné hovory s funkcí Bluetooth a snadný přenos fotografií s Huawei Share OneHop. Kompatibilita s operačním systémem Android a iOS. Dobrá výdrž baterie a výkonné bezdrátové nabíjení.

Pouzdro ze safírového křišťálu a titanu a 1,39" AMOLED displej

Hodinky Huawei Watch GT2 Pro disponují pevnou, ale zároveň lehkou strukturou tvořenou safírovým ciferníkem odolným vůči opotřebení a titanovým pouzdrem. Leský keramický hřbet je příjemný na dotek. Nabízí 1,39" AMOLED displej s dotykovovou obrazovkou a rozlišením 454 × 454 px. Kolem kruhového panelu jsou minimální rámečky.

Měření srdečního rytmu nové generace

Hodinky přicházejí s vylepšeným monitoringem zdravotních funkcí. Technologie sledování srdečního rytmu TruSeenTM 4.0+ s pokročilým algoritmem srdečního rytmu zajišťuje přesnější měření srdeční frekvence. Monitoring srdce probíhá v reálném čase i při sportování a tréninku. Uživatele systém upozorní alarmem na zvýšené (snížené) hodnoty při vysokém srdečním tepu, na nejvyšší dosaženou absorpci kyslíku nebo ukážou ideální čas k zotavení.


Více než 100 tréninkových nastavení

Na sportovce čeká možnost výběru z více než 100 tréninkových režimů, včetně 17 profesionálních režimů a 85 přizpůsobitelných režimů. Novinkou je režim lyžování, běžky, snowboarding nebo golf. Lyžařské režimy měří průměrnou rychlost, vzdálenost, dráhu, kumulativní klesání, maximální sklon, srdeční frekvenci, nasycení krve kyslíkem a jiné. Bezpečnost je zajištěna funkcí hlasových připomínek. Nový režim golfu, Golf Driving Range, dokáže analyzovat tempo a rychlost švihu. Poskytuje i vizuálně ukázky švihu na displeji, analyzuje nárazovou pozici a nabízí informace na její zlepšení. Na výběr jsou i extrémní sporty, volnočasové aktivity, vodní sporty, sněhové sporty a míčové hry.

Vlastní operační systém a možnost telefonování

Hodinky mají vlastní operační systém LiteOS. Konektivitu zajišťuje funkce Bluetooth. Nechybí ani reproduktor, díky němuž budete moci bez problémů telefonovat. Kompatibilní jsou s operačním systémem Android 5.0 nebo novějším a iOS 9.0 nebo novějším. Kapacita vnitřní paměti je 4 GB, operační paměť RAM má 32 MB. Nechybí gyroskop, snímač zrychlení, světelný senzor, snímač barometrického tlaku, kapacitní snímač a optický snímač srdového tepu. K dispozici je i navigace GLONASS a GPS.

Nastavte si vlastní design ciferníku

Smarthodinky nabízejí více než 200 variací ciferníku, takže si určitě najdete takový, který vám vyhovuje nejvíce. Díky funkci Huawei Share OneHop Watch Face si můžete přenést fotografie z chytrého telefonu do hodinek a individualizovat si vzhled ciferníku.

Výkonné bezdrátové nabíjení

Vysoká výdrž baterie umožňuje až dva týdny nepřetržitého používání. Potěší keramická zadní strana, díky které se dají tyto hodinky nabíjet jakoukoliv bezdrátovou nabíječkou podporující standard Qi. Rychlým 5minutovým bezdrátovým nabíjením vám umožní je používat po dobu 10 hodin. Pokud nemáte k dispozici nabíječku, zařízení je možné použít jako powerbanku, neboť podporuje zpětné nabíjení z vašeho telefonu. Voděodolnost hodinek je na úrovni 5 ATM.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce výpočet kalorií, záznam trasy, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ano

Hodnocení

4,5 / 5

15 recenzí Huawei Watch GT2 Pro černé

92.7% Kvalita
Výborná

89.1% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Tomáš

17. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VýbornáMILAN

12. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • vzhled, množství ciferníků a kvalita zpracování
  • dobrý poměr výkon cena hodinek
  • počítání kroků reaguje na pohyb ruky při sezení
  • nepodařilo se mně spárovat hodinky se sluchátky

Jan

11. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Snadná ovladatelnost, pohodlné nošení

Jan

8. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • krásný vzhled
  • dlouhá výdrž
  • aplikace Zdraví v nejnovější verzi má problém při spárování s handsfree, nutno použít starší verzi SW

za ty peníze velmi kvalitní produkt :)