Huawei Watch GT2 Pro černé

Zobrazit


NFC: Ne, Funkce: výpočet kalorií, záznam trasy, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace, Bezdrátové nabíjení: Ano,

Barva


Cena 5 490 Kč

Sleva 27 % z ceny doporučené výrobcem: 7 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 54,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

4,4 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

8 nákup

Zobrazit 8 recenzí

Popis produktu

Stylové, chytré hodinky Huawei Watch GT2 Pro s černým sportovním náramkem zaujmou nejen z hlediska designu, ale i výkonu. Jsou vybaveny dotykovým 1,39" AMOLED displejem. Titanové pouzdro je hladké a příjemné na dotek. Ciferník chrání odolné safírové křišťálové sklo. Poskytovaný operační systém LiteOS. Kapacita 4 GB. Nechybí senzor tepové frekvence, výpočet kalorií, monitoring spánku, gyroskop, oznámení, záznam trasy, běh, zabudovaný přehrávač hudby. Hodinky poskytují monitoring dat pro více než 100 tréninkových režimů, včetně 17 profesionálních režimů a 85 přizpůsobitelných režimů. Pohodlné hovory s funkcí Bluetooth a snadný přenos fotografií s Huawei Share OneHop. Kompatibilita s operačním systémem Android a iOS. Dobrá výdrž baterie a výkonné bezdrátové nabíjení.

Pouzdro ze safírového křišťálu a titanu a 1,39" AMOLED displej

Hodinky Huawei Watch GT2 Pro disponují pevnou, ale zároveň lehkou strukturou tvořenou safírovým ciferníkem odolným vůči opotřebení a titanovým pouzdrem. Leský keramický hřbet je příjemný na dotek. Nabízí 1,39" AMOLED displej s dotykovovou obrazovkou a rozlišením 454 × 454 px. Kolem kruhového panelu jsou minimální rámečky.

Měření srdečního rytmu nové generace

Hodinky přicházejí s vylepšeným monitoringem zdravotních funkcí. Technologie sledování srdečního rytmu TruSeenTM 4.0+ s pokročilým algoritmem srdečního rytmu zajišťuje přesnější měření srdeční frekvence. Monitoring srdce probíhá v reálném čase i při sportování a tréninku. Uživatele systém upozorní alarmem na zvýšené (snížené) hodnoty při vysokém srdečním tepu, na nejvyšší dosaženou absorpci kyslíku nebo ukážou ideální čas k zotavení.


Více než 100 tréninkových nastavení

Na sportovce čeká možnost výběru z více než 100 tréninkových režimů, včetně 17 profesionálních režimů a 85 přizpůsobitelných režimů. Novinkou je režim lyžování, běžky, snowboarding nebo golf. Lyžařské režimy měří průměrnou rychlost, vzdálenost, dráhu, kumulativní klesání, maximální sklon, srdeční frekvenci, nasycení krve kyslíkem a jiné. Bezpečnost je zajištěna funkcí hlasových připomínek. Nový režim golfu, Golf Driving Range, dokáže analyzovat tempo a rychlost švihu. Poskytuje i vizuálně ukázky švihu na displeji, analyzuje nárazovou pozici a nabízí informace na její zlepšení. Na výběr jsou i extrémní sporty, volnočasové aktivity, vodní sporty, sněhové sporty a míčové hry.

Vlastní operační systém a možnost telefonování

Hodinky mají vlastní operační systém LiteOS. Konektivitu zajišťuje funkce Bluetooth. Nechybí ani reproduktor, díky němuž budete moci bez problémů telefonovat. Kompatibilní jsou s operačním systémem Android 5.0 nebo novějším a iOS 9.0 nebo novějším. Kapacita vnitřní paměti je 4 GB, operační paměť RAM má 32 MB. Nechybí gyroskop, snímač zrychlení, světelný senzor, snímač barometrického tlaku, kapacitní snímač a optický snímač srdového tepu. K dispozici je i navigace GLONASS a GPS.

Nastavte si vlastní design ciferníku

Smarthodinky nabízejí více než 200 variací ciferníku, takže si určitě najdete takový, který vám vyhovuje nejvíce. Díky funkci Huawei Share OneHop Watch Face si můžete přenést fotografie z chytrého telefonu do hodinek a individualizovat si vzhled ciferníku.

Výkonné bezdrátové nabíjení

Vysoká výdrž baterie umožňuje až dva týdny nepřetržitého používání. Potěší keramická zadní strana, díky které se dají tyto hodinky nabíjet jakoukoliv bezdrátovou nabíječkou podporující standard Qi. Rychlým 5minutovým bezdrátovým nabíjením vám umožní je používat po dobu 10 hodin. Pokud nemáte k dispozici nabíječku, zařízení je možné použít jako powerbanku, neboť podporuje zpětné nabíjení z vašeho telefonu. Voděodolnost hodinek je na úrovni 5 ATM.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce výpočet kalorií, záznam trasy, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ano

Hodnocení

4,4 / 5

8 recenzí Huawei Watch GT2 Pro černé

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Simona

3. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáJosef

29. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Safírové sklíčko
 • Titanová konstrukce
 • Výdrž baterie
 • Čitelnost na slunci
 • Operační systém

Úžasná výdrž baterie mě mile překvapila. Velikost těla je pro mě dost podstatná a pro mou ruku naprosto uspokojivá.


Iveta

20. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Design
 • Kvalita
 • Nic

Jsem velice spokojen


Petr

25. 11. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Baterie

Občas měří tepovou frekvenci se zpožděním.