Huawei Watch Fit růžové

11× Zobrazit

CYBER MONDAY NABÍDKA

Platí už jen

1 den 12 hodin

Chytré hodinky, Amoled displej, Lite OS, Bluetooth: Ano, NFC: Ne, Voděodolnost: Ano, Kapacita: 4 GB, Počet dní výdrže baterie: 10, Funkce: senzor tepové frekvence, gyroskop, monitoring spánku, notifikácie, výpočet kalórií, záznam trasy, Integrovaný hudební přehrávač: Ano, Bezdrátové nabíjení: Ne, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cyber Monday cena 1 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 17 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stylové smart hodinky Huawei Watch Fit v růžové barvě přicházejí s přehledným 1.64" AMOLED displejem s rozlišením 456 x 280 px a nabízejí řadu funkcí, které využijete při vaší celodenní aktivitě. Hodinky jsou vybaveny GPS, senzorem srdečního tepu, akcelerometrem, gyroskopem, geomagnetickým senzorem, senzorem okolního světla, kapacitním snímačem a podporuje funkci Bluetooth 5.0. sportovních nadšence jistě potěší možnost zvolení si široké škály sportovních režimů /96 sportovních módů/. Vnitřní paměť hodinek je 4 GB. Baterie s kapacitou 180 mAh zajistí výdrž hodinek cca na 10 dní. Jsou odolné vůči vodě, certifikace 5 ATM. Spárovat je můžete s vaším mobilním zařízením s operačním systémem Android 5.0 a vyšší nebo iOS 9.0 a vyšší.

Obdélníkový 1,64" Amoled displej a sofistikovaný dizajn

Hodinky Huawei Watch Fit přicházejí s nádherným 1,64-palcovým Amoled displejem s HD rozlišením 280 x 456 px, který nabízí ultra jasný obraz. Automatické nastavení jasu poskytuje lepší sledování na slunečním světle. Trendový design hodinek laděný v minimalistickém stylu tvoří matný rám v kombinaci s barevnými a měkkými řemínky.

Dizajn ciferníku dle vašeho stylu

Vzhled ciferníku si můžete nastavit podle vašeho stylu, na výběr je 6 možností. Zároveň je zde možnost zvolení si funkcí, které chcete mít na ciferníku a jejich nastavení na vhodnou pozici. Ať už je to výdrž baterie, počasí nebo srdeční frekvence. Záleží jen na vaší preferenci. Kromě oficiálních témat ciferníkem si můžete v obchodě Watch Face Store vybrat i další témata, které váš zaujmou nebo ho jeho vzhled oživit oblíbenou fotografií z vašeho chytrého telefonu.

Snadné zpracování a výkonná baterie

Díky ultralehkého zpracování /jen 21 gramů bez řemínku/ se hodinky pohodlně nosí během celého dne. Výdrž hodinek je 10 dní. Pokud je zapomenete nabít, určitě oceníte možnost 5-minutového rychlého nabíjení, které udrží hodinky funkční celý den.

Vyberte si z 96 režimů tréninku

Hodinky poskytují přesný monitoring tréninku v reálném čase pro 11 profesionálních sportovních režimů včetně běhu, plavání a cyklistiky. K dispozici je dalších 85 vlastních režimů tréninku, které vám umožní uvolnit svůj potenciál, ať už se věnujete józe nebo vysoce intenzivní intervalový trénink. Monitorují také vaši srdeční frekvenci v reálném čase, spálené kalorie a délku tréninku. Poskytují také 12 druhů animovaných rychlých tréninků, jako například Cvičení při práci nebo Stretch celého těla a obsahují 44 standardních pohybových ukázek.

Inovativní snímače a GPS

Díky zabudovanému snímači GPS, 5 ATM, algoritmu srdečního tepu AI a inovativním snímačem jsou hodinky ideální pro všechny typy cvičení. Pomohou vám lépe trénovat tím, že poskytují metriky v reálném čase, hodnocení efektů vědeckého tréninku a odborné vedení. Podrobnější metriky, profesionální analýzy a vědecké pokyny si můžete prohlédnout v aplikaci HUAWEI Health.

Monitoring srdečního rytmu 24/7 a okysličení krve

Váš srdeční rytmus mají hodinky pod kontrolou během celého dne, i když spíte. Pomocí technologie srcového tepu TrueSeen 4.0 dokáží přesně sledovat váš srdeční rytmus v reálném čase. Rovněž upozorní na hodnoty, které by překročily normální rozsah. Jednoduchým dotykem na hodinkách můžete za pár sekund zkontrolovat i okysličení krvi /SP02/.

Monitoring spánku a menstruační kalendář

Kvalita spánku je velmi důležitá pro celkový zdravotní stav člověka. Váš spánek hodinky dokáží hodinky sledovat, analyzovat jeho fáze a na základě toho poskytnout více než 200 vědeckých rad na zlepšení jeho kvality. Pomocí menstruačním kalendáři můžete mít přehled o svém cyklu a lépe odhadnout dny ovulace.

Zapomeňte na stres

Huawei TruRelax technologie a algoritmus sledování stresu po celý den dokáží efektivně sledovat úroveň vašeho stresu a zjistit, zda se cítíte napjatý. Doporučí vám dechová cvičení, které jsou zaměřeny na uvolnění stresu.

Zůstaňte v kontaktu s blízkými

Hodinky poskytují oznámení pro SMS zprávy, příchozí hovory, události v kalendáři a další aplikace pro sociální média. Díky tomu budete mít přehled o informacích a dění kolem vás. Využívat můžete také přehrávač hudby, možnost fotografovat pomocí dálkové spouště. K dispozici jsou užitečné funkce, jako například Počasí, Budík, Časovač, Stopky a Svítilna.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce výpočet kalorií, záznam trasy, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení