Huawei Watch Fit černé

11× Zobrazit


Chytré hodinky, Amoled displej, Lite OS, Bluetooth: Ano, NFC: Ne, Voděodolnost: Ano, Kapacita: 4 GB, Počet dní výdrže baterie: 10, Funkce: senzor tepové frekvence, gyroskop, monitoring spánku, notifikácie, výpočet kalórií, záznam trasy, Integrovaný hudební přehrávač: Ano, Bezdrátové nabíjení: Ne, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 1 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 17 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,6 / 5

11×

86.7% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peníze
Výborná

11 nákup

Zobrazit 11 recenzí

Popis produktu

Stylové smart hodinky Huawei Watch Fit v černé barvě přicházejí s přehledným 1,64" Amoled displejem s rozlišením 456 × 280 px a nabízejí řadu funkcí, které využijete při vaší celodenní aktivitě. Hodinky jsou vybaveny GPS, senzorem srdečního tepu, akcelerometrem, gyroskopem, geomagnetickým senzorem, senzorem okolního světla, kapacitním snímačem a podporují i Bluetooth 5.0. Sportovní nadšence jistě potěší možnost zvolení si široké škály sportovních režimů (96 sportovních módů). Vnitřní paměť hodinek je 4 GB. Baterie s kapacitou 180 mAh zajistí výdrž hodinek cca po dobu 10 dní. Jsou odolné vůči vodě s certifikací 5 ATM. Spárovat je můžete s vaším mobilním zařízením s operačním systémem Android 5.0 a vyšším nebo iOS 9.0 a vyšším.

Obdélníkový 1,64" Amoled displej a sofistikovaný design

Hodinky Huawei Watch Fit přicházejí s nádherným 1,64palcovým Amoled displejem s HD rozlišením 280 × 456 px, který nabízí ultra jasný obraz. Automatické nastavení jasu poskytuje lepší sledování na slunečním světle. Trendový design hodinek, laděný v minimalistickém stylu, tvoří matný rám v kombinaci s barevnými a měkkými řemínky.

Design ciferníku dle vašeho stylu

Vzhled ciferníku si můžete nastavit podle vašeho stylu, na výběr je 6 možností. Zároveň je zde možnost zvolení si funkcí, které chcete mít na ciferníku a jejich nastavení na vhodnou pozici. Ať už je to výdrž baterie, počasí nebo srdeční frekvence. Záleží jen na vaší preferenci. Kromě oficiálních témat ciferníku si můžete v obchodě Watch Face Store vybrat i další témata, která vás zaujmou nebo jeho vzhled oživit oblíbenou fotografií z vašeho chytrého telefonu.

Snadné zpracování a výkonná baterie

Díky ultra lehkému zpracování (jen 21 gramů bez řemínku) se hodinky nosí pohodlně během celého dne. Výdrž hodinek je 10 dní. Pokud je zapomenete nabít, určitě oceníte možnost 5minutového rychlého nabíjení, které udrží hodinky funkční po celý den.

Vyberte si z 96 režimů tréninku

Hodinky poskytují přesný monitoring tréninku v reálném čase pro 11 profesionálních sportovních režimů, včetně běhu, plavání a cyklistiky. K dispozici je dalších 85 vlastních režimů tréninku, které vám umožní uvolnit svůj potenciál, ať už se věnujete józe nebo vysoce intenzivnímu intervalovému tréninku. Monitorují také vaši srdeční frekvenci v reálném čase, spálené kalorie a délku tréninku. Poskytují také 12 druhů animovaných rychlých tréninků, jako například Cvičení při práci nebo Stretch celého těla a obsahují 44 standardních pohybových ukázek.

Inovativní snímače a GPS

Díky zabudovanému snímači GPS, 5 ATM, algoritmu srdečního tepu AI a inovativnímu snímači jsou hodinky ideální pro všechny typy cvičení. Pomohou vám lépe trénovat tím, že poskytují metriky v reálném čase, hodnocení efektů vědeckého tréninku a odborné vedení. Podrobnější metriky, profesionální analýzy a vědecké pokyny si můžete prohlédnout v aplikaci HUAWEI Health.

Monitoring srdečního rytmu 24/7 a okysličení krve

Váš srdeční rytmus mají hodinky pod kontrolou během celého dne, i když spíte. Pomocí technologie srdečního tepu TrueSeen 4.0 dokážou přesně sledovat váš srdeční rytmus v reálném čase. Rovněž upozorní na hodnoty, které by překročily normální mez. Jednoduchým dotykem na hodinkách můžete za pár sekund zkontrolovat i okysličení krve (SP02).

Monitoring spánku a menstruační kalendář

Kvalita spánku je velmi důležitá pro celkový zdravotní stav člověka. Váš spánek dokážou hodinky sledovat, analyzovat jeho fáze a na základě toho poskytovat více než 200 vědeckých rad pro zlepšení jeho kvality. Pomocí menstruačního kalendáře můžete mít přehled o svém cyklu a lépe odhadnout dny ovulace.

Zapomeňte na stres

Huawei TruRelax technologie a algoritmus sledování stresu po celý den dokážou efektivně sledovat úroveň vašeho stresu a zjistit, zda se cítíte napjatí. Doporučí vám správná dechová cvičení, která jsou zaměřena na uvolnění stresu.

Zůstaňte v kontaktu s blízkými

Hodinky poskytují oznámení pro SMS zprávy, příchozí hovory, události v kalendáři a další aplikace pro sociální média. Díky tomu budete mít přehled o informacích a dění kolem vás. Využívat můžete také přehrávač hudby či možnost fotografovat pomocí dálkové spouště. K dispozici jsou užitečné funkce, jako například Počasí, Budík, Časovač, Stopky a Svítilna.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce výpočet kalorií, záznam trasy, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

4,6 / 5

11 recenzí Huawei Watch Fit černé

86.7% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jakub

26. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíErika

19. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíTomáš

5. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Lehký přehledný
  • Nic

Při nepřetržitém monitorování všech funkcí mi vydrží maximálně 5 dní.


Roman

20. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • výdž baterie,přehledný displej