Huawei Watch 3 Elite


NFC: Ano, Funkce: krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace, Bezdrátové nabíjení: Ano,


Cena 9 990 Kč

Sleva 13 % z ceny doporučené výrobcem: 11 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 99,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Huawei Watch 3 Elite zaujmou svým 1,43" AMOLED displejem spolu se senzorem okysličení krve a více než 100 sportovními režimy.

Nádherný AMOLED displej

Huawei Watch 3 Elite v elegantním stříbrném provedení si zakládají nejen na perfektním zpracování a krásném designu, ale kladou důraz také na displej. Hodinky jsou vybaveny 1,43" AMOLED displejem, který vyniká krásným zobrazením s živými barvami a silným podsvícením. Rozlišení displeje je 466 × 466 pixelů. Kromě všeho máte na výběr z 30 předinstalovaných ciferníků, které můžete podle libosti měnit. Samozřejmě vám Huawei WatchFace Store nabízí více než 1 000 dalších ciferníků.

Skvělé funkce pro každou situaci

Hodinky vám kromě klasických funkcí, jako čas, datum či počasí nabízejí také skvělé funkce pro monitorování vašeho zdraví. Naleznete zde funkce, jako monitoring spánku, monitoring srdečního tepu prostřednictvím technologie TruSeen 4.5, měření okysličení krve, krokoměr, gyroskop, dostávání notifikací, ovládání fotoaparátu a další. Vybrat si můžete různé aplikace z AppGalery a vylepšit si tak schopnosti hodinek.

Sportovní funkce

Hodinky mají ve výbavě 19 profesionálních sportovních režimů, jako je běhání, plavání nebo jízda na kole. Kromě všeho zde naleznete i více než 85 dalších režimů na cvičení, jako jóga, turistika či vytrvalostní tréninky. V aplikaci Huawei Health zase můžete sledovat řadu atributů, díky kterým můžete hodnotit vaše tréninky, zdraví či sledovat vývoj vaší kondice.

Vysoká výdrž baterie a další

O skvělou výdrž se postará baterie s kapacitou na 3 dny za plného používání. V úsporném režimu je výdrž až 14 dní. Samozřejmostí je také podpora bezdrátového nabíjení či skvělá odolnost vůči vodě a prachu. Nechybí ani NFC či Bleutooth. Hodinky podporují operační systém Android a iOS.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Huawei Watch 3 Elite

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno