Huawei Watch 3 černé

Zobrazit


NFC: Ano, Funkce: výpočet kalorií, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace, Bezdrátové nabíjení: Ano,

Barva


Cena 8 990 Kč

Sleva 10 % z ceny doporučené výrobcem: 9 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 89,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Chytré hodinky Huawei Watch 3 v elegantním černém provedení, 1.43" Amoled displej, rozlišení 466 × 466 px (ppi 326), kapacita baterie 450 mAh (3 dny), podpora bezdrátového nabíjení, kapacita 16 GB, paměť RAM 2 GB, Wi-Fi, NFC, GPS + Glonass, Bluetooth, odolnost vůči vodě 5ATM, výpočet kalorií, barometr, monitoring spánku, notifikace (hlasový asistent, hovory, SMS, emaily), senzor tepové frekvence, gyroskop, krokoměr, akcelerometr, množství sportovních módů pro cvičení, monitoring stresu, dechová cvičení, monitoring okysličení krve, ovládání hudby a další, tělo z nerezové oceli. podporovaný operační systém Android 5.0 a výše, iOS 9.0 podpora HarmonyOS 2.0.

Velký displej a ciferníky

Hodinky Huawei disponují velkým dotykovým 1,43" Amoled displejem s rozlišením 466 × 466 pixelů s jemností displeje 326 PPI. Ovládání dotykové obrazovky s vysokou citlivostí doplňuje otočná korunka pro snadný výběr funkcí. Kromě toho mají v sobě hodinky 30 různých předinstalovaných motivů ciferníků. Huawei Watch Face Store nabízí však více než 1000 designů ciferníků od pohyblivých motivů až po statické. Hodinky vám nabízí také možnost tvorby vlastních ciferníků pomocí funkce Make Faces.

Inteligentní a praktické monitorování vašeho zdraví

Hodinky disponují množstvím užitečných funkcí pro každý den. Kromě základních funkcí, jako je čas, budík, datum, počasí a další, vám hodinky nabízejí i praktické funkce pro monitorování vašeho zdraví. Najdete zde funkce jako výpočet kalorií, barometr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, krokoměr, akcelerometr, monitoring stresu, dechová cvičení, monitoring okysličení krve a další.

Sportovní trenér

Samozřejmostí jsou i sportovní funkce. Najdete zde více než 100 cvičebních režimů - 19 profesionálních režimů pro halové a venkovní sporty a 85 vlastních režimů s automatickou detekcí cvičení. Aplikace Huawei Health pro telefon se zase postará o podrobnou analýzu vašeho cvičení. Kromě toho však nabízí i možnost sledování trasy díky lokalizačnímu senzoru a mnoho dalších užitečných funkcí pro cvičení.

Technologie ESIM a další funkce

Pomocí technologie eSIM fungují hodinky Huawei jako samostatné komunikační zařízení. Na výběr máte telefonování, přehrávání hudby nebo stahování aplikací bez připojení na váš telefon. Pomocí Bluetooth však můžete ovládat i telefon. Nechybí funkce jako oznámení (hovory, SMS, emaily), Wi-Fi, NFC, GPS + Glonass, ovládání pomocí gest nebo hlasový asistent Celia. Funkce Remote Shutter zase ovládá váš fotoaparát v telefonu.

Výkonná baterie

Duální čipová sada hodinek se postará nejen o vysoký výkon, ale také o dobrou úsporu energie baterie. Baterie má kapacitu 450 mA, která postačí na 3 dny používání. V úsporném režimu se zvyšuje výdrž až na 14 dní. Samozřejmostí je i podpora bezdrátového nabíjení. 

Dobrá odolnost a konektivita

Hodinky jsou vyrobené s nerezové oceli a keramiky, takže jsou odolné a disponují vysokou životností. Kromě toho jsou odolné vůči vodě podle certifikátu 5ATM (do 50 metrů). Podporovaný operační systém je iOS 9.0, Android 5.0 a výše. Nechybí ani podpora operačního systému Huawei HarmonyOS 2.0.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce výpočet kalorií, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Huawei Watch 3 černé

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Roman

17. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • vše
  • nic