Huawei Freebuds 3i černá


Bezdrátová sluchátka, Vestavěný mikrofon: Ano, Výdrž baterie: 3,5 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 14,5 h, Ovládání hlasitosti: Ne, Ovládání přehrávání: Ne, Aktivní tlumení hluku: Ano, Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz, NFC: Ne, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info


Cena 1 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 20 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stylová bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 3i v černé barvě s integrovanou funkcí aktivního potlačení hluku až do 32 dB jsou vybavena baterií s výdrží na jedno nabití až 3,5 hodiny. Při použití nabíjecího pouzdra se výdrž prodlouží až na 18 hodin. Ergonomický tvar sluchátek poskytuje pohodlné používání. Součástí balení jsou 3 vyměnitelné silikonové koncovky v různých velikostech. Sluchátka se ovládají dotykem. Prostřednictvím Bluetooth 5.0 umožňují rychlé spárování a obnovení automatického přehrávání. Odolnost proti vodě na úrovni IPX4 oceníte zejména v deštivém počasí.

Potlačení hluku pro maximální zážitek

Zážitek z poslechu hudby, hodnověrné zvukové efekty filmu nebo čisté hlasy při telefonování zajišťuje Dual-mic ANC technologie, kterou je možné eliminovat okolní šum až do 32 decibelů. Každé sluchátko má 10milimetrové dynamické měniče a 3 mikrofony. Zatímco mikrofon směřující ven detekuje nežádoucí hluk, mikrofon směřující dovnitř zachycuje zbytek hluku v uších.

Ergonomicky tvarovaná pro vaše pohodlí

Kuželovitý tvar sluchátek poskytuje nezaměnitelný požitek z používání. Pružné silikonové nástavce si můžete kombinovat dle vlastní potřeby. V balení jsou kromě nástavců na samotných sluchátkách i další 3 náhradní nástavce různých velikostí. Lepší těsnicí efekt tak zajistí i lepší zvuk a celkový dojem z poslechu. 

Dotykové ovládání sluchátek

Pohodlné je i ovládání dotykem na sluchátkách. Funkce potlačení okolního hluku se aktivuje/deaktivuje dlouhým stiskem dotykového tlačítka. Dvojitým stiskem se přehraje/pozastaví hudba nebo přijímají/ruší telefonické hovory.

Jednoduché nabití sluchátek v pouzdře

Užijte si poslech hudby bez přerušení až po dobu 3,5 hodiny nebo 2,5 hodiny telefonování. Následným nabitím v pouzdře můžete prodloužit jejich používání o dalších 14,5 hodin reprodukce, resp. 10,5 hodin při telefonování. Doba nabití pouzdra je 115 minut. Nabití sluchátek v nabíjecím pouzdře trvá necelou hodinu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 3.5 hod.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Huawei Freebuds 3i černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno