Huawei CM510 Mini reproduktor, černý

  • Výprodej

Reproduktor, Šířka: 50 mm, Hloubka: 50 mm, Výška: 55 mm, Hmotnost: 170 g, V balení: reproduktor. Více info


Cena 398 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 4 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Kompaktní přenosný reproduktor Huawei CM510 Mini zaujme svým minimalistickým provedením a zároveň kvalitním zvukem. Reproduktor nabídne kvalitní a hlasitý zvuk s hlubokými basy a čistými výškami. Zajímavou funkcí je možnost stereo párování. Výkon reproduktoru je 3 W a průměr 40 mm. Na spodní straně se nachází pasivní reproduktor, který se postará o produkci hlubšího zvuku. Integrovaná baterie má kapacitu 660 mAh. Reproduktor také vyniká zvýšenou odolností dle certifikace IPX4. Huawei CM510 Mini využívá ke spárování Bluetooth 4.2. Barva černá.

Kompaktní, stylový a odolný

Huawei CM510 Mini je vynikajícím bezdrátovým reproduktorem, který najde své využití téměř kdekoliv. Díky kompaktním rozměrům 50x56,3 mm a váze pouhých 112 g je ideálním adeptem i na cesty. Výhodou reproduktoru je zvýšená odolnost vůči vodě dle certifikace IPX4. Nezalekne se tak lehkého deště nebo postříkání vodou. Reproduktor si můžete vzít i do sprchy. Pro přenos zvuku využívá Bluetooth verze 4.2. 

Perfektní zvuk

O produkci kvalitního zvuku se postará měnič s průměrem 40 mm s výkonem 3 W. Na spodní části reproduktoru se nachází navíc pasivní reproduktor, který zajistí produkci hlubších tónů. Celkově reproduktor nabídne hlasitý a čistý zvuk, který se vám zalíbí. Ovládání je velice jednoduché a intuitivní. Nabíjení probíhá prostřednictvím microUSB kabelu. Reproduktor disponuje vlastní baterií s kapacitou 660 mAh. Huawei CM510 Mini je navíc možné spárovat s dalším do stereo módu, takže získáte ještě kvalitnější a hlasitější zvuk.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 50 mm
Výška 55 mm
Hmotnost 170 g
Hloubka 50 mm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Huawei CM510 Mini reproduktor, černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi