Huawei CM510 Mini reproduktor, černý

Kompaktní přenosný reproduktor Huawei CM510 Mini zaujme svým minimalistickým provedením a zároveň kvalitním zvukem. Reproduktor nabídne kvalitní a hlasitý zvuk s hlubokými basy a čistými výškami. Zajímavou funkcí je možnost stereo párování. Výkon reproduktoru je 3 W a průměr 40 mm. Na spodní straně se nachází pasivní reproduktor, který se postará o produkci hlubšího zvuku. Integrovaná baterie má kapacitu 660 mAh. Reproduktor také vyniká zvýšenou odolností dle certifikace IPX4. Huawei CM510 Mini využívá ke spárování Bluetooth 4.2. Barva černá. Zobrazit celý popis

  • Výprodej

Popis produktu

Kompaktní, stylový a odolný

Huawei CM510 Mini je vynikajícím bezdrátovým reproduktorem, který najde své využití téměř kdekoliv. Díky kompaktním rozměrům 50x56,3 mm a váze pouhých 112 g je ideálním adeptem i na cesty. Výhodou reproduktoru je zvýšená odolnost vůči vodě dle certifikace IPX4. Nezalekne se tak lehkého deště nebo postříkání vodou. Reproduktor si můžete vzít i do sprchy. Pro přenos zvuku využívá Bluetooth verze 4.2. 

Perfektní zvuk

O produkci kvalitního zvuku se postará měnič s průměrem 40 mm s výkonem 3 W. Na spodní části reproduktoru se nachází navíc pasivní reproduktor, který zajistí produkci hlubších tónů. Celkově reproduktor nabídne hlasitý a čistý zvuk, který se vám zalíbí. Ovládání je velice jednoduché a intuitivní. Nabíjení probíhá prostřednictvím microUSB kabelu. Reproduktor disponuje vlastní baterií s kapacitou 660 mAh. Huawei CM510 Mini je navíc možné spárovat s dalším do stereo módu, takže získáte ještě kvalitnější a hlasitější zvuk.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Obsah balení
    Obsah balení nabíjecí kabel

Další vlastnosti

Značka: Huawei

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 50 mm
Výška: 55 mm
Hmotnosť: 170 g
Hloubka: 50 mm

Obsah balení

Obsah balení: nabíjecí kabel

Ostatní

Kód produktu: 55031154

Všechny parametry

Recenze Huawei CM510 Mini reproduktor, černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Huawei CM510 Mini reproduktor, černý