Huawei Band 7 černý - vystavené, použité zboží

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Huawei Band 7 jsou použité zboží nebo zboží po záruční opravě. Jsou plně funkční, ale mají kosmetické vady. Odpovědnost prodávajícího za vady je 12 měsíců. Hodinky disponují 1,47" AMOLED Always-On displejem, skvělými funkcemi pro monitorování vašeho zdraví či baterií s výdrží až 14 dní.

Velký 1,47" displej Amoled a pěkný, odolný design

Hodinky Huawei Band 7 jsou vybaveny nádherným 1,47" Amoled Always-On displejem s HD rozlišením 194 × 368 px, který nabízí mimořádně jasný obraz. Maximální jas hodinek je 282 PPI. Pěkný design hodinek zase zajišťuje, že jsou hodinky vhodné pro sportovní aktivity, ale můžete je používat i jako elegantní módní doplněk. Díky robustní konstrukci jsou hodinky navíc vodotěsné do 50 metrů díky certifikátu 5 ATM.

Výkonná baterie

Výkonná baterie s kapacitou až na 14 dní provozu zajišťuje dobrou výdrž. Pokud je zapomenete nabít, oceníte možnost 5minutového rychlého nabíjení, díky kterému budou hodinky funkční po celý den. O nabíjení se stará praktická magnetická nabíječka.

Skvělé funkce pro každou situaci

Hodinky jsou vybaveny řadou užitečných funkcí pro sledování zdravotního stavu nebo sportovních výkonů. Najdete zde funkce, jako je měření okysličení krve, monitorování spánku, měření srdečního tepu, monitorování menstruačního cyklu, měření stresu a také praktická upozornění na pohyb, pití vody a mnoho dalšího. K dispozici je také 96 sportovních funkcí pro sledování sportovních výkonů. Najdete zde funkce jako krokoměr, plavání, běh a mnoho dalších. K dispozici je však také příjem chytrých oznámení.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Huawei Band 7 černý - vystavené, použité zboží

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi