Huawei Band 2 Pro

Produkt je samostatně neprodejný

Fitness náramek Huawei Band 2 Pro nabízí elegantní černé provedení, které se na vaší ruce bude vyjímat. Až 21 denní výdrž náramku díky 100 mAh baterii. Zaznamená každý pohyb, změří váš tep a vyhodnotí i kvalitu spánku. Naměřené údaje se zobrazí na čitelném a přehledném 0,91'' PMOLED displeji. Připojte se přes Bluetooth 4.2., nebo náramek spárujte se smartphonem nebo tabletem s operačním systémem Android 4.4 nebo iOS 8.0 a vyšším. Objevte pomocí přesné GPS další zajímavá místa na trénink. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 30 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Stylový doplněk

Fitness náramek Band 2 Pro přichází v elegantním a sofistikovaném černém provedení vhodném pro dámy i pány. Konstrukce náramku je vyrobena z odolných materiálů, aby s vámi zvládly sportovní i běžné aktivity během dne. Dominantním prvkem je přehledný a dobře čitelný PMOLED displej s velikostí 0,91 palce. Také vynikají skvělou výdrží baterky, a to až neuvěřitelných 21 dní.

Vždy s vámi

Najděte si čas pro sebe a dělejte to, co vás baví i s fitness náramkem od společnosti Huawei. Nasaďte si ho na ruku a vyběhněte ven. Se zabudovaným GPS se vám otevřou možnosti k prozkoumání dalších běžeckých tras. Vezměte si ho klidně i na plovárnu. Díky voděodolné konstrukci s ním můžete plavat, nebo se ponořovat i do větších hloubek. Při každé aktivitě náramek sleduje vaši aktivitu a pokroky, které vás posouvají stále dopředu.

Výkon i zdraví pod kontrolou

Překonávejte své sportovní cíle a stanovte si nové limity. Při každé aktivitě, ať už je to běh, plavání nebo chůze náramek sleduje váš výkon a zároveň monitoruje tep vašeho srdce. Využití i v noci, kdy analyzuje a vyhodnocuje kvalitu vašeho spánku. Všechny naměřené údaje si můžete přenést prostřednictvím rozhraní Bluetooth 4.2 i do vašeho mobilního telefonu či tabletu s podporou Android 4.4 nebo iOS 8.0, a tak sledovat, jaký pokrok jste udělali.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Huawei

Ostatní

Kód produktu: 6901443194629

Recenze Huawei Band 2 Pro

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se