Huawei AX3 Pro bíly

    Akce
  • Sleva 17 %
  • Doprava zdarma

Wi-Fi štandardy: 802.11ax, Frekvence: 5 GHz, 2,4 GHz, LAN: 3,


Cena 1 999 Kč

Sleva 17 % z původní cena: 2 399 Kč Zobraziť nápovědu

19,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Wi-Fi router Huawei AX3 Pro v bílém provedení se postará o spolehlivé bezdrátové připojení na 2 pásmech s rychlostí 2402 a 574 Mbps společně s Wi-Fi 6. Podporuje standardy přenosu Wi-Fi 802.11 ax, ac, a, b, g, n . Obsahuje zabudované NFC a 4-jádrový procesor. Pro připojení má k dispozici 3x RJ-45 pro LAN a jeden RJ-45 pro WAN. Ve výbavě má technologii MU-MIMO, OFDM, 4 fixní antény 6 dBi, podporu IPv6, rodičovskou kontrolu.

Přichází éra Wi-Fi 6

Wi-Fi 5 je v dnešní době na většině zařízení již standard, zatímco Wi-Fi 6 (802.11ax) je novinkou, která se díky vylepšené úrovni v posledních letech stává stále oblíbenější záležitostí. Aby se vyrovnala s rostoucí poptávkou po rychlejší a efektivnější Wi-Fi, přinesla Wi-Fi 6 oproti svému staršímu modelu několik vylepšení, které zlepší kvalitu přenosu dat.

Zrychlete své telefony s podporou HUAWEI Wi-Fi 6 Plus

Telefony HUAWEI s podporou HUAWEI AX3 Pro a Wi-Fi 6 tvoří perfektní pár právě díky tomu, že jsou oba vybaveny vestavěnou čipovou sadou Wi-Fi společnosti HUAWEI podporující frekvenční šířku pásma 160 MHz. To je základem pro optimální rychlost a efektivitu.

 

S HUAWEI WiFi 6 Plus dosáhne WiFi signál vyšší propustnosti

Telefony podporované HUAWEI Wi-Fi 6 jsou schopny posílat silnější 6 dB signály zpět do HUAWEI AX3 Pro ve stabilní úzké šířce pásma 2 MHz pomocí technologie Dynamic Narrow Bandwidth. Bezdrátové signály mohou snadno proniknout přes pevné objekty, jako jsou stěny či podlahy. To znamená, že telefon bude mít dobrý příjem signálu Wi-Fi, a to i při připojení shora nebo dále od routeru.

Rychlost, o jaké se vám nesnilo

Budete ohromen bleskovou rychlostí HUAWEI AX3 Pro. Díky frekvenční šířce 1 024-QAM a 160 MHz může jeho teoretická rychlost dosáhnout až 3 000 Mb/s (574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 2 402 Mb/s v pásmu 5 GHz). Při takové rychlosti bude pomalé připojení minulostí. Vychutnej si plynulé streamování a hraní her jako nikdy předtím.

Více možných připojení

Na rozdíl od standardních routerů můžete k systému HUAWEI AX3 Pro připojit velké množství zařízení bez ztráty efektivity sítě. Systém podporuje víceuživatelský technologii OFDM a je schopen odesílat data do více zařízení současně (max. 4 zařízení na 2,4 GHz, max. 16 zařízení na 5 GHz). Router je schopen připojit až 128 zařízení celkově.

Větší šířka pásma s 160 MHz

Vzhledem k tomu, že AX3 podporuje 160 MHz, při připojování HUAWEI AX3 Pro k zařízením podporujícím 160 MHz, jako jsou špičkové chytré telefony, tablety a notebooky podporované HUAWEI Wi-Fi 5, se rychlost internetu zvýší o 60% a více. Díky tomu se tak na mobilních zařízeních připojíte bez průtahů.

Jednoduché připojení, revoluční zážitek

Huawei Share umožňuje připojit smart telefon k HUAWEI AX3 Pro jednoduchým kliknutím. Návštěva nemusí zadávat heslo na WiFi, pomocí párování přes Huawei Share odešle tento router heslo do přikládaného zařízení a umožní tak hostům, kterým důvěřujete, jednoduché připojení.

Síťový multi-router umožňuje větší pokrytí Wi-Fi

HUAWEI WiFi AX3 Pro podporuje bezdrátové sítě, síťové kabelové sítě a hybridní sítě bezdrátových a síťových kabelů. Po připojení do sítě se více routerů automaticky seskupí pod jedním názvem Wi-Fi a optimální Wi-Fi se automaticky vybere na základě umístění zařízení. HUAWEI WiFi AX3 Pro může pracovat v síti se starými routery WiFi HUAWEI (s tlačítkem H) a rozšířit tak pokrytí doma.

Chraň svou síť pomocí Huawei HomeSec

Díky TEE (Trusted Execution Environment) a Harmony mikrojádro poskytuje HUAWEI AX3 Pro bezpečnou oblast uvnitř svého hlavního procesoru, kde se k ochraně dat používá software i hardware. Router je vybaven certifikací CC EAL5, což znamená, že může bezpečně pracovat iv komerčním prostředí a nabídnout tvým zařízením velkou bezpečnostní záruku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi štandardy 802.11ax
Frekvence 5 GHz, 2,4 GHz
LAN 3

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Huawei AX3 Pro bíly

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno