HTC Vive Cosmos Elite VR sada

VR sada HTC Vive Cosmos Elite obsahuje brýle na virtuální realitu, dvojici ovladačů a základen, které vám umožní dostat se do nového virtuálního světa. Brýle jsou vybaveny dvěma LCD panely, které zajistí rozlišení 2880 x 1700 pixelů a zorné pole 110°. Disponují obnovovací frekvencí 90 Hz. Kvalitní podání zvuku zajistí integrované sluchátka. VR sada podporuje Plug and Play připojení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

HTC Vive Cosmos Elite:

  • Majákové snímání - základnová stanice 1.0 generuje externí sledování s přesností, zlomením a roztočením.
  • Křišťálově čistá grafika - vychutnejte si nejvyšší vizuální rozlišení VIVE a minimalizovány efekty dveří na obrazovce. Zobrazte světy plné detailů tak, jak se mají vidět.
  • Vyklápěcí design - přejděte snadno mezi realitou a virtuální realitou pomocí vyklápěcího designu - to vše bez přerušení vaší cesty virtuálním světem.

Pro všechny hráče

Minimalizujte přerušení relací VR. S jedinečným designem náhlavní soupravy lze přepínat mezi realitou i herním světem volně a rychle. Díky nasazení na korunu je nasazení náhlavní soupravy rychlé a snadné. Skvěle padne na širokou škálu tvarů obličeje, typů vidění a dokonce se hodí i na brýle. Je vyroben z lehce čistitelných materiálů na zjednodušení údržby headsetu. Sestavte si svou realitu. Rozviňte se s virtuálním vesmírem. Objevte tento VR systém se sadou modulárních doplňků. Překračujte to, co jste považovali za nemožné.

Přesné pohyby ze všech úhlů

Stream VR Tracking a pokročilé ovladače umožňují přesnost a svobodu pohybu. Natočte raketu za hlavu nebo překřižte meče. Pohyby ve všech úhlech jsou rychlé a hladké. Základna 1.0 poskytuje až 15m2 prostoru pro ty, kteří požadují to nejlepší v hrách VIVE VR.

Optimální rozlišení

Prohlédněte si virtuální svět pomocí kombinovaného rozlišení 2880 x 1700 pixelů. Je to až 88% nárůst oproti původnímu HTC VIVE. Zcela nové LCD panely snižují vzdálenost mezi pixely a minimalizují efekt dveří.

Zvuk, který vzrušuje

Bohatý stereofonní zvuk je integrován do sluchátek přizpůsobených tvaru. Zažijte skvělý zvuk během rozšířených dobrodružství s virtuální realitou.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný mikrofon Ano
  • Noční vidění Ne
  • Pohybový senzor Ano
  • Zorný úhel 110 °

Další vlastnosti

Značka: Htc

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 575 mm
Výška: 24 mm
Hmotnost: 6250 g
Hloubka: 379 mm

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano
Mikrofonů celkem: 1

Konektivita

Rozhraní: USB
Délka kabelu: 3,5 m

Noční vidění

Noční vidění: Ne

Funkce

Pohybový senzor: Ano

Objektiv

Zorný úhel: 110 °

Ostatní

Kód produktu: 99HART002-00

Všechny parametry

Recenze HTC Vive Cosmos Elite VR sada

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k HTC Vive Cosmos Elite VR sada