HP Sprocket 200 1AS86A#637 černá

Věrnostní cena 1 999 Kč

Noví a stávající členové EW Extra klubu získávají na tento produkt okamžitou slevu 800 Kč

Přihlásit se

Nákupem získáte 27,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Mobilní fotografická tiskárna HP Sprocket 200 v kompaktním provedení černé barvy je určena pro tisk fotografií ve formátu 5 x 7,6 cm přímo ze smartphonu či tabletu. Využívá termální technologii tisku HP ZINK bez použití inkoustových kazet, jediné, co budete potřebovat je samolepicí fotografický papír HP ZINK. Tiskárna umožňuje vytisknout fotografii ve vysoké kvalitě 313 x 400 dpi již za pár vteřin. Pro připojení k zařízením poslouží bezdrátovou technologii Bluetooth nebo microUSB kabel. Rozšířené možnosti a úpravu vytvořených fotografií vám nabídne aplikace HP Sprocket. Umožňuje připojení až 3 uživatelů pomocí party módu. Zobrazit celý popis

K vidění v prodejnách

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Dokonale přenosná

Mobilní fotografická tiskárna HP Sprocket 200 přichází v kompaktním provedení s hmotností jen 172 gramů, díky čemuž ji bez větších problémů budete moci nosit v kapse. Vyznačuje se minimalistickým designem a černým barevným provedením. Při tisku využívá revoluční technologii ZINK (Zero Ink), která umožňuje tisknout fotografie bez použití inkoustu. Proces spočívá v tepelné aktivaci a následném zbarvení speciálních krystalů ve vnitřní vrstvě originálního fotografického papíru HP Zink. Výsledkem je fotografie ve vysoké kvalitě s rozlišením 313 x 400 dpi, kterou získáte již za pár vteřin.

Přetvořte fotografie na samolepky

Uchovejte si vzpomínky na společný čas strávený s přáteli díky snímkům ve formátu 5 x 7,6 cm, kterými můžete ihned obdarovat přátele a rodinu. Vytištěné fotografie v jasných a sytých barvách jsou odolné vůči rozmazání, vodě i natržení. Odlepte zadní vrstvu samolepícího papíru HP Zink a přetvořte fotografie plné nezapomenutelných okamžiků na zábavné nálepky, které si budete moci nalepit do alba, nebo vytvořit nástěnnou koláž.

Dodejte snímkům osobní nádech

Jednoduše tiskněte fotografie ze svých sociálních sítí a vdechněte jim kouzlo Vaší osobnosti pomocí aplikace HP Sprocket pro Android a iOS, kterou si můžete stáhnout zdarma ze stránky výrobce. Nabídne možnost přizpůsobení a úpravy snímků podle Vašich představ použitím různých okrajů, ikon a dalších prvků. Navíc ji můžete sdílet se svými známými pomocí Party módu, který umožňuje připojení dalším třem uživatelům.

Jednoduchý a rychlý tisk

Pro připojení tiskárny k zařízením poslouží bezdrátová technologie Bluetooth, která je standardem u většiny mobilních zařízení. Stačí je spárovat a za pomoci již zmíněné aplikace HP Sprocket poslat z mobilu či tabletu na tisk. Samozřejmostí je i možnost připojení pomocí microUSB kabelu, který se používá také k nabíjení integrované baterie.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ne
  • Bluetooth Ano
  • Integr. čtečka karet Ne
  • Ethernet / LAN připojení Ne
  • Tisková technologie termosublimační
  • Tisk barevná
  • Air print Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 0,115 m
Výška: 0,04 m
Barva: černá
Šířka: 110 cm
Výška: 33 cm
Hmotnost: 0,172 Kg
Délka: 165 cm

Další vlastnosti

Značka: Hp

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
? Počet USB 2.0 portů: 1
? Ethernet / LAN připojení: Ne

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Tisk

Tisková technologie: termosublimační
Tisk: barevná
Přímý tisk: Ne
Air print: Ne

Fax

Faxování: Ne

Ostatní

Kód produktu: 1AS86A

Všechny parametry

Recenze HP Sprocket 200 1AS86A#637 černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k HP Sprocket 200 1AS86A#637 černá