HP Omen Sequencer

Nákupem získáte 31,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Herní klávesnice HP Omen Sequencer v černém provedení je skvělou volbou pro hráče, kteří hledají ideální klávesnici k jejich zařízení. Obsahuje RGB LEN podsvícení klávesnice, které si budete moci přizpůsobit podle Vašeho stylu. V klávesnici jsou zabudovány mechanické Blue spínače pro rychlejší odezvu stisku kláves a pro lepší pocit z psaní. Technologie Anti-Ghosting zajišťuje, že klávesnice registruje všechny stisky kláves ve správném pořadí, takže Vás i při těch nejintenzivnějších situacích nezklame. Výbava nabízí 5 dedikovaných makro tlačítek a multimediální klávesy. Připojíte ji pomocí USB Type-A kabelu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Mechanická klávesnice

V dnešní době se mechanické klávesnice považují za povinnou výbavu každého hráče. Nabízejí rychlejší odezvu stisku oproti klasickým klávesnicím. Blue mechanické přepínače Vám dopomohou odhalit Váš skutečný herní potenciál. Každé stisknutí klávesy vydává specifický zvuk pro mechanickou klávesnici s modrými spínači.

Nenechte se přehlédnout

Klávesnice HP Omen Sequencer je vybavena stylovým RGB LED podsvícením. Ani v noci nebudete mít problém mačkat ty správné klávesy a tak se nemusíte omezovat tmou. 

Vše, co potřebujete

Pro zjednodušení obsluhy hudby, zvuku nebo efektů byly do klávesnice přidány multimediální klávesy a otočný válec, se kterým si přizpůsobíte hlasitost zvuku. Pro uložení herních zkratek je zde pětice makro tlačítek. Vyznačuje se odezvou stisku kláves ibs 0,2 ms. Kabel dlouhý 2 m je typu USB Type-A a zajistí spolehlivé propojení se zařízením.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Podsvícení Ano
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové
  • Ergonomické provedení Ne
  • Programovatelné klávesy Ne

Další vlastnosti

Značka: Hp
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 473 mm
Výška: 169,8 mm
Hmotnost: 1120 g
Hloubka: 37,6 mm

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano
Multimediální klávesy: Ano
Programovatelné klávesy: Ne

Klávesnice

Typ použití: herní

Ergonomie

Ergonomické provedení: Ne

Ostatní

Kód produktu: 2VN99AA#ABB

Všechny parametry

Recenze HP Omen Sequencer

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k HP Omen Sequencer