HP Omen černý

  • Doprava zdarma

Vestavěný mikrofon: Ano, Styl nošení: náhlavní, Typ headsetu: herní, Bezdrátové: Ne, Konektor: USB,

Barva


Cena 3 990 Kč

39,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Herní headset HP Omen Mindframe Prime v černé barvě vás okouzlí svým podmanivým zvukem plným detailů. Jejich frekvenční rozsah tvoří 15 Hz až 20 k Hz, citlivost 95 dB a impedance 32 Ohmů. Sluchátka jsou vybavena 40 mm neodymovými měniči a měkkými látkovými náušníky. Pevná konstrukce s nastavením velikosti zajistí pohodlné používání. Kvalitní mikrofon s redukcí šumu slouží pro komunikaci se spoluhráči. Jeho frekvenční rozsah je 100 Hz až 10 kHz, impedance 3,3 Ohm a citlivost 38 dB. K dispozici má i nastavení hlasitosti, 7.1kanálový zvuk, nastavení profilů, grafický ekvalizér a přednastavení. Připojení je prostřednictvím 2 m kabelu s USB konektorem.

Sluchátka s chlazením

Zůstaňte v pohodě s prvotřídním zvukem díky hernímu headsetu HP Omen Mindframe Prime. Vychutnejte si technologii chlazení náušníků pro pohodlí a virtuální prostorový zvuk. FrostCap představuje první technologii aktivního chlazení uší. Pasivní chladicí polštáře kolem uší navíc odvádějí teplo z pokožky, aby poskytly dokonalý komfort při dlouhodobém používání.

Kvalitní komunikace

Duální mikrofon, který ruší okolní hluk, blokuje zvuky pozadí jako hlasité mechanické spínače klávesnice. Zabudovaný 7.1kanálový zvukový čip s prostorovým zvukem pohání C-Media Xear. Snadné nastavení ve hře nebude rušit váš herní zážitek. Jednoduše ovládejte mikrofon otočením a ztlumením zvuku a ovládáním hlasitosti na uchu.

Vlastní nastavení zvuku

Vytvořte si vlastní nastavení zvukového ekvalizéru ve zvukových laboratořích Omen, které zajišťuje program C-Media Xear pomocí příkazového centra Omen. K dispozici má nastavitelné profily, ke kterým je možné přidat i vlastní nastavení dle vašeho stylu hry. Grafický ekvalizér vizualizuje zvuky ve hře nebo i během poslechu hudby.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Styl nošení náhlavní
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ne
Konektor USB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí HP Omen černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno