HP Neverstop Laser MFP 1000w


Wi-Fi: Ano, Bluetooth: Ne, Tisk: černobílá, Rychlost tisku: 20 str/min, Max.tisk.velikost: A4, Oboustranné funkce: ruční, Faxování: Ne, Air print: Ano,


Cena 5 499 Kč

54,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Laserová tiskárna HP Neverstop Laser MFP 1000w se vyznačuje kvalitním tiskem velkých objemů s mimořádně nízkými náklady a jednoduchým mobilní tiskem. Její rychlost černobílého tisku je až 20 stran za minutu. K dispozici má připojení USB 2.0 a Wi-Fi. Je vybavena funkcemi HP Smart Print, AirPrint a Google Cloud Print. Maximální vstupní kapacita je až 150 listů papíru s gramáží 60 až 120 g/m2. Kvalita černobílého 600 × 600 × 2 dpi. Možnost oboustranného tisku s podporou ovladače je ruční.

Vhodná pro malé podnikatele

Lehce tiskněte velké objemy s laserovou tiskárnou, která obsahuje toner na 5 000 stran. Spolehněte se na kvalitu od společnosti HP s mimořádně nízkými náklady. Tiskněte prakticky odkudkoliv s aplikaci HP Smart. Tato tiskárna HP Neverstop Laser MFP 1000w je ideální pro majitele malých firem. Vyznačuje se jednoduchým ovládáním a výbornou kvalitou tisku za skvělou cenu. Bude odpovídat způsobu řízení firmy a plnění pracovních úkolů.

Kvalitní s množstvím funkcí

Rychle a snadno doplňujte toner bez nepořádku a stresu. Inovativní laserová tiskárna HP Neverstop Laser MFP 1000w zaručuje výjimečnou kvalitu každé strany. Rychlost tisku je až 20 stran za minutu, takže nebude zpomalovat chod práce ve vaší kanceláři či firmě. K dispozici nabízí nastavení možností, jako jsou počet kopií tisku, světlejší/tmavší výtisky a optimalizace.

Připojení

Díky portu USB 2.0 můžete jednoduše propojit tiskárnu s počítačem nebo vaším laptopem a tisknout dokumenty z vašeho zařízení. Tiskárna HP Neverstop Laser MFP 1000w je vybavena bezdrátovou technologií Wi-Fi, která umožní jednoduchý a rychlý tisk prostřednictvím sítě. Snadno se tak spojíte s tiskárnou skrze aplikace HP Smart Print nebo Apple AirPrint. Tisk z vašeho mobilního zařízení nikdy nebyl jednodušší. 

Obsah balení: tiskárna, předinstalovaný černý originální zobrazovací válec HP (výtěžnost 5 000 stran, životnost 20 000 stran), referenční příručka, instalační příručka, napájecí kabel

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Bluetooth Ne
Tisk černobílá
Rychlost tisku 20 str/min
Max.tisk.velikost A4
Oboustranné funkce ruční
Faxování Ne
Air print Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí HP Neverstop Laser MFP 1000w

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno