HP 27 curved, Z4N74AA vystavený kus s plnou zárukou

Monitor HP 27 Curved v elegantní bílé barvě vás ohromí svým designem i kvalitou obrazu. Díky zakřivenému provedení šetří váš zrak a zabraňuje rychlé únavě očí i při dlouhodobém sledování. Pro zobrazení využívá VA panel s LED podsvícením. Disponuje širokým pozorovacím úhlem 178 ° vertikálně i horizontálně. Jeho jas tvoří 300 cd / m2 a statický poměr kontrastu 3000: 1. Zaujme vás i svým rychlým časem odezvy a to 5 ms. Veškerý obsah zobrazí ve Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů v pestrých barvách se všemi detaily v přirozeném kontrastu při různých úrovních nastavitelného jasu. Pro připojení zdroji obrazu má k dispozici port HDMI a DisplayPort. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 37 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Zakřivený monitor

Vychutnejte si obsah dalším způsobem v obklopení ostřejších křivek. Díky zakřivení 1800R vám monitor HP 27 Curved dopřeje nový pohled na oblíbené fotografie či videa. Strany displeje jsou vám ještě více blíž. Obraz bude neuvěřitelně realistický s širším zorným polem. Panel obrazovky je téměř od okraje po okraj. Využijte maximální plochu obrazovky s nádherným panelem se sklem, který sahá od okraje po okraj.

Micro-edge design

Monitor HP 27 Curved je v elegantní bílé barvě a skvěle vynikne na každém pracovním stole. Zaujme vás svou tenkou obrazovkou i plochým stojanem ve tvaru písmene U. Elegantní a stylový design Micro-edge tohoto displeje přináší do domácnosti výjimečně moderní vzhled, ať už bude středobodem domácí kanceláře nebo oblíbené obývacího pokoje.

Kvalita obrazu

Sytá odstíny červené a světlejší odstíny bílé s vynikajícími barevným kontrastem a více než 99% sRGB si vychutnáte na monitoru. Veškerý obsah zobrazí v rozlišení Full HD 1920 x 1080 grafických bodů. Pestré barvy se všemi detaily s přirozeným kontrastem budou při různých úrovních nastavitelného jasu. Obrazovka HP 27 Curved využívá pro zobrazení VA technologii s LED podsvícením pro co nejvěrnější obraz.

Připojení

Ke monitoru HP 27 Curved je důležité připojit zdroj obrazu. Můžete zapojit notebook či monitor a to pomocí portů HDMI a DisplayPort 1.2. Představují spolehlivé rozhraní pro vstup zdroje obrazu. V balení se nachází také HDMI kabel s délkou 1,8 metru. Monitor HP 27 Curved má navíc i jeden zvukový výstup pro připojení sluchátek či reproduktorů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 27 "
  • Počet HDMI portů 1
  • Rozlišení displeje (px) 1920x1080
  • Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 75

Další vlastnosti

Značka: Hp
Nastavení výšky: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 27 "
? Rozlišení displeje (px): 1920x1080
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 75
Pomer strán: 16:9

Konektivita

? Počet HDMI portů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 613,5 mm
Výška: 438,5 mm
Délka: 69,9 mm
Hmotnosť: 5,5 Kg

Energetické údaje

? Spotřeba el.energie: 33 W

Ostatní

Kód produktu: Z4N74AA

Všechny parametry

Recenze HP 27 curved, Z4N74AA

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k HP 27 curved, Z4N74AA