HP DeskJet Ink Advantage 4535

Zobrazit

  • Sleva 10 %

Maximální velikost tisku: A4 (210 x 297 mm), Wi-Fi: Ano, Bluetooth: Ne, Integr. čtečka karet: Ne, Ethernet / LAN připojení: Ne, Tisk: barevná, Rychlost tisku: 9.5 str/min, Maximální rozlišení (DPI): 4800 dpi, Max.tisk.velikost: A4, Oboustranné funkce: Automatické, Air print: Ano. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,6 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

5 nákup

Zobrazit 5 recenzí

Popis produktu

Praktická multifunkční tiskárna HP DeskJet Ink Advantage 4535, kterou můžete využít v kanceláři nebo u vás doma. S cenově dostupnými inkoustovými kazetami HP jste schopen tisknout ve vysoké kvalitě za skvělou cenu všechny vaše fotografie a dokumenty. Šetří spotřebu papíru až o 50%, a to s jednoduchou automatickým oboustranným tiskem. Při tisku můžete použít smartphone nebo tablet, přičemž nemusíte být připojen do sítě. Pro usnadnění slouží zobrazovací panel - 5,5 cm (2,2 palce) - obsahující jednoduché ikony na ovládání tisku, skenování a kopírování. Design tiskárny je navržen tak, aby šetřil prostor, čili ji můžete postavit například na pracovní stůl.

Jednoduchá tisk z mobilních zařízení

Vaše zařízení, vaše volba. Snadný tisk dokumentů a fotografií z různých chytrých telefonů a tabletů. Začněte tisknout a díky snadnému nastavení se rychle připojte ze smartphonu, tabletu nebo počítače. Připojte smartphone nebo tablet přímo k tiskárně - a jednoduše tiskněte bez přístupu do sítě. Ovládejte tiskové úlohy a skenujte na cestách s bezplatnou mobilní aplikací HP All-in-One Printer Remote.

Tisk ve vysoké kvalitě a za nízkou cenu

S levnými inkoustovými kazetami HP můžete ve vysoké kvalitě a za skvělou cenu tisknout všechny své fotografie a dokumenty.
Spolehlivé multifunkční zařízení, se kterým získáte vysoce kvalitní výtisky při každém tisku.

Vše, co potřebujete vytvořit

Tiskněte, skenujte nebo zkopírujte rychle a jednoduše pomocí displeje s úhlopříčkou 5,5 cm (2,2 palce) a dotykovým ovládáním. Šetřete papír a uchovávejte zdroje - až o 50% nižší spotřeba papíru s jednoduchou automatickým oboustranným tiskem. Tisk fotografií v kvalitě fotoslužba, dokumentů v laserové kvalitě, stránek ze poznámek a mnohem více přímo doma.
Tiskněte na dálku bez starostí. Díky výstupnímu zásobníku s automatickým vysouváním nebudou strany padat na zem.


Udělejte více na menší ploše

Šetříme místem s elegantním a kompaktním multifunkčním zařízením navrženým tak, aby se vešlo všude, kde ho potřebujete. Nerušená tisk z kterékoli místnosti s použitím volitelného tichého režimu. Získejte přístup k plánování menu, tiskovým zprávám, receptem a dalším materiálem s bezplatnými soubory na tisk HP, které si můžete stahovat dle potřeby.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální velikost tisku A4 (210 x 297 mm)
Wi-Fi Ano
Bluetooth Ne
Integr. čtečka karet Ne
Ethernet / LAN připojení Ne
Tisk barevná
Rychlost tisku 9.5 str/min
Maximální rozlišení (DPI) 4800 dpi
Max.tisk.velikost A4
Oboustranné funkce Automatické
Air print Ano

Hodnocení

4,6 / 5

5 recenzí HP DeskJet Ink Advantage 4535

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jan

2. 1. 2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoVáclav

5. 10. 2016

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


tiskárna je tichá,poměrně rychlá.Velice slušný poměr cena/výkon.


Monika

26. 4. 2016

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Plná spokojenost, 100% vyhovuje pro běžné domácí použití. Jak dlouho vydrží náplň, zatím nevím.<br /> Jednoduché blbuvzdorné ovládání, snadná instalace.. Zatu cenu ... super.. doufám, že dlouho vydrží...


Miroslava

5. 4. 2016

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Tiskárnu jsem kupovala, abych mohla (bez použití PC a internetového připojení) tisknout z tabletu. Toto mé přání splňuje na 100%. K nastavení tiskárny jsem kromě přiloženého stručného návodu, použila i manuál k použití stažený z internetu.