Hp

Názov

Společnost HP byla založena v těžké době Velké hospodářské krize. Zakladateli byla dvojice vizionářů Bill Hewlett a David Packard, jejichž akronymy společnost dodnes hrdě nese. Své podnikání začaly v nenápadné garáži nedaleko města Palo Alto, dnes známého Silicon Valley. Ta je v současnosti státní památkou Kalifornie. Úspěch HP nespočíval v kopírování již existujícího, ale ve schopnosti a odvaze přijít s něčím novým. Prvním komerčním triumfem byl audiooscilátor, který svou kvalitou překonal veškerou konkurenci, a navíc se prodával za čtvrtinovou cenu. Legendou svého oboru se HP stalo v roce 1968 zásluhou prvního hromadně vyráběného stolního počítače – stolního kalkulátoru. V novodobé historii se v listopadu 2016 velké HP transformovalo na několik menších samostatných celků, z nichž společnost HP Inc. v současnosti vyrábí produkty spojené s výpočetní technikou. Cílem HP Inc. je pomocí inovativních technologií usnadnit život všech svých zákazníků, domácích uživatelů i firemních zákazníků.

Počítače

Notebooky HP Notebooky

Mezi notebooky značky HP najde každý přesně takový, jaký potřebuje. Notebooky jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a pro maximální výkon využívají nejnovější komponenty. Užijte si všestranné funkce ve stylovém provedení, které zdaleka překonají vaše očekávání.

 

Počítače a AIO HP Počítače a AIO

HP nezapomíná ani na uživatele osobních stolních počítačů a All-in-one řešení. Nabízí vše od vysokého výkonu a spolehlivosti až po skvělý design. Vyberte si z široké nabídky výkonných herních sestav, nebo stolních počítačů či All-in-one řešení pro domácí uživatele nebo firemní zákazníky.

 

Monitory HP Monitory

HP displeje, u kterých budete ohromení úžasem. Podlehněte kouzlu jedinečné kombinace technické vyspělosti, moderního designu a široké konektivity HP displejů s brilantním obrazem a možností mediálních funkcí.

 

Příslušenství HP Příslušenství

Vyberte z bohaté škály HP příslušenství od myší, klávesnic, tašek až po dokovací stanice. Buďte také ohleduplní k přírodě a vyberte si z portfolia produktů vyrobených z recyklovaných materiálů.

 

Tiskárny

Inkoustové tiskárny Inkoustové tiskárny

Ať už máte zájem o základní řešení tisku barevných dokumentů a fotografií nebo potřebujete tiskárnu pro vaše vzdělávání, tvorbu nebo pro práci z domova, společnost HP má pro vás to správné řešení. Vyberte si například z nabídky tiskáren HP+ s možností služby Instant Ink.

 

Laserové tiskárny Laserové tiskárny

Portfolio laserových tiskáren HP vám usnadní vaši práci a můžete být tak produktivnější ať už tisknete běžné černobílé kancelářské dokumenty nebo barevné prezentace s potřebou vysoké laserové kvality. Ušetříte s originálními velkokapacitními tonerovými kazetami.

 

Originální spotřební materiál Originální spotřební materiál

Za každou kazetou HP jsou stovky hodin testování a roky technologického a vědeckého vývoje. Kazety jsou navrženy s ohledem na životní prostředí tak, aby se snadno recyklovaly a produkovaly méně odpadu. Pouze originální kazety HP jsou vyladěny přesně pro tiskárny HP a přinášejí tak spolehlivou kvalitu.

 

HP Instant Ink HP Instant Ink

Tiskněte odkudkoli a cokoli – levněji. Ušetřete až 50 % na inkoustu nebo na toneru. HP Instant Ink je snadno použitelná služba předplaceného tisku, která vám ušetří peníze. Cena již od 29 Kč měsíčně. S rychlou registrací získáte testovací období až na 6 měsíců bez poplatku na jakýkoli tisk ať už dokumentů, školních úkolů, knih, nebo fotografií.