Hori Wireless Racing Wheel Apex (PC, PS4)

Herní bezdrátový volant Hori Wireless Racing Wheel Apex (HRP464321) je určen pro platformu PC a PS4. O herní rozhraní se postará volant s programovatelnými tlačítky a pedály, které budou simulovat závodní zážitky. Pogumovaný a zároveň protiskluzový povrch se postará o komfortní používání a o dobré upevnění volantu na povrchu. Ke stolu jej můžete přichytit také pomocí šroubovací konstrukce. Má dobré reakce při hraní, navíc budou některé herní zážitky signalizované vibrační odezvou. Bezdrátovou konektivitu s platformami zajišťuje technologie Bluetooth. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 6 %

Popis produktu

Jízda plná zábavy

Herní bezdrátový volant Hori Wireless Racing Wheel Apex (HRP464321) je určen pro herních nadšenců, kteří mají rádi hlavně závodní hry. Součástí herního příslušenství jsou i pedály, kterými vylepšíte své herní zážitky. Všechny tlačítka a pomůcky k ovládání můžete upravovat a nastavovat díky programovatelné funkci. O připojitelnost k platformě PC a PS4 se postará bezdrátová technologie Bluetooth.

Jednoduché upevnění

O dobrou stabilitu a zároveň komfortní používání se postará praktické připevnění o stůl pomocí příslušné šroubovací konstrukce. Herní volant můžete upevnit rychle a jednoduše i tak, že ho položíte na pevný povrch. Jeho spodní část disponuje přísavkami. Pogumované potahy volantu zaručí lepší uchopení v rukách.

Vylepšený zážitek

Při hraní vás kromě skvělé odezvy potěší i vibrační reakce. Ty budou simulovat dané akce v hrách, jako jsou například vzájemné nárazy aut a podobně.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro zařízení PlayStation 4

Další vlastnosti

Značka: Hori
Pro zařízení: PlayStation 4

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 365 mm
Výška: 275 mm
Hmotnost: 3355 g
Tloušťka: 290 mm

Funkce

LED indikace: Ano

Ostatní

Kód produktu: HRP464321

Všechny parametry

Recenze Hori Wireless Racing Wheel Apex (PC, PS4)

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

František, 09.8.2020

  • Dobré provedení
  • Dobře se nastavuje
  • Pokud to dáte k PS4 který máte V obývacím pokoji u TV jako my tak se budete dívat jak děti do zblbnutí jezdí

Příslušenství k Hori Wireless Racing Wheel Apex (PC, PS4)