Hoover NDE H8A3TSBEXS-S


Hloubka: 58.5 cm, Vestavěný displej: Ano, Kapacita bubnu: 8 Kg, Třída energ.účinnosti: A +++, Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo, Typ sušení: tepelné čerpadlo Více info


Cena 11 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 114,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kondenzační smart sušička prádla Hoover NDE H8A3TSBEXS-S v energetické třídě A+++ vysuší 8 kg prádla pomocí 16 programů + Wi-Fi programy. Vybavená Eco-Power motorem, funkcí Auto Care, Active Dry, Scan to Care a aplikací hOn.

 

 

 

Hoover NDE H8A3TSBEXS-S

Sušička prádla Hoover NDE H8A3TSBEXS-S v bílém provedení s černými dvířky úsporně vysuší vaše oblečení. Na jeden cyklus vysuší 8 kg prádla a na výběr budete mít ze 4 úrovní sušení. Ovládat ji budete prostřednictvím otočného voliče, ale nechybí ani smart ovládání na dálku. Maximální hlučnost sušičky nepřesahuje 69 dB.

Programy a funkce

  • 16 programů základních + Wi-Fi programy: Bílé, Bavlna, Vlna - Woolmark Apparel Care certifikace, Sportovní obuv, Syntetika, Košile, Džíny, Sportovní oblečení, Péče o jemné prádlo, Osvěžení, Antialergenní, Rychlá péče 30, 45, 59 One, Auto Care, Wi-Fi
  • Funkce: Časované sušení, Odložený start až 24 hod, Rychlé sušení (30, 45, 59 min), Active Dry - osvěžení prádla od zápachu a zmačkání, Ochrana proti zmačkání, Zablokování tlačítek, Ukazatel zanesení filtru
  • Senzorové sušení - 4 úrovně: Extra suché, Do skříně, Na ramínko, K žehlení

Auto Care

S programem Auto Care bude sušení hračkou. Po spuštění sušičky detekuje měkkost vláken a velikost náplně a tím automaticky upraví a nastaví délku cyklu, úroveň sušení a pohyby bubnu. Díky tomu získáte nejlepší výsledky sušení bez poškození vašeho oblečení.

Tichý a úsporný motor

Sušička Hoover dostala do výbavy výkonný invertorový Eco Power motor. Bezkartáčový motor využívá při práci permanentní magnety, díky čemuž je jeho výkon mnohem tišší. Při sušení dochází k nižšímu množství vibrací, což zaručuje motoru lepší odolnost a prodlužuje jeho životnost.

Nádoba Aquavision

Sušička disponuje originálním příslušenstvím a tím je Aquavision. Design nádoby poskytne lepší kontrolu nad hladinou vody a také snadné vylévání. Kondenzovanou vodu můžete použít například při zalévání květin nebo do žehličky. Díky této nádobě získáte více času a ušetří to i energii a vodu.

Aplikace hOn a Wi-Fi

Ovládání sušičky je ještě jednodušší díky bezdrátové technologii Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilního telefonu si můžete nainstalovat aplikaci hOn nabízející množství skvělých funkcí a informací. Můžete si tak i na dálku zkontrolovat v jakém stavu je vaše sušička. Výhodou aplikace je také to, že vám pomáhá zvolit optimální prací program. Vezměte prádlo, vyfoťte ho a naskenujte štítek (Scan to Care). V aplikaci se tyto údaje uloží a na základě typu oblečení se zvolí ideální cyklus. Případně využijete k ovládání i hlasové asistenty Alexa od Amazonu či Google asistent. Díky připojení k Wi-Fi získáte řadu výhod, například:

  • Upozornění na konec sušení
  • Aktualizace údržby
  • Údaje o spotřebě energie pro efektivnější sušení
  • Tipy pro sušení

Active Dry

Při odstranění zápachu, osvěžení a vyhlazení prádla je ideální volbou cyklus Active Dry. Ten se postará o rychlé osvěžení prádla, které potřebujete a zajistí nejlepší kompromis mezi výkonem sušení a dobou sušení. Díky němu získáte svěží prádlo, které je zároveň méně pomačkané a snadněji se bude žehlit.

Správná péče

Sušička prádla disponuje inovativní konstrukcí, která se skládá ze tří samostatných částí, kde v případě poruchy či servisu, se bude snáze rozmontovávat. Zdokonalená konstrukce spolu s tepelným čerpadlem se postarají o efektivnější proudění vzduchu, díky čemuž se doba sušení snížila o 10 %. Sušička tak poskytne energeticky úsporné sušení při nižší spotřebě a zároveň je také šetrná k prádlu.

Speciální Woolmark Apparel Care

Sušička obdržela do své výbavy šetrný program určený pro sušení vlny - Woolmark Apparel Care. Tento citlivý program se postará o vlněné oblečení bez poničení vláken a také zabraňuje opotřebení, tvorbě žmolků, omezuje tření oděvů a pečlivě kontroluje teplotu sušení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 58.5 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover NDE H8A3TSBEXS-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno