Hoover ND4 H7A2TSBEX-S

  • Doprava zdarma

Hloubka: 46.5 cm, Vestavěný displej: Ano, Kapacita bubnu: 7 Kg, Třída energ.účinnosti: A ++, Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo, Typ sušení: kondenzace Více info


Cena 12 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 127,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Sušička prádla Hoover ND4 H7A2TSBEX-S v bílém provedení s černými dvířky vysuší 7 kg prádla. Na výběr budete mít ze 16 základních programů + Wi-Fi programů. Senzorové sušení poskytne 4 úrovně sušení: Extra suché, Do skříně, Na ramínko a K žehlení. Sušičku spárujete se smartphonem prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth, a můžete ji tak ovládat na dálku pomocí aplikace Hon. Ovládat ji také můžete hlasovými asistenty Amazaon Alexa nebo Google Home (v angličtině). Disponuje 5místným digitálním displejem, nádobou Aquavision o objemu 5 l a AC motorem.

 

 

 

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S

Sušička prádla Hoover ND4 H7A2TSBEX-S v bílém provedení s černými dvířky úsporně vysuší vaše oblečení. Na jeden cyklus vysuší 7 kg prádla a na výběr budete mít ze 4 úrovní sušení. Ovládat ji budete prostřednictvím otočného voliče, ale nechybí ani chytré ovládání na dálku. Maximální hlučnost sušičky nepřesahuje 67 dB.

  • 16 programů základních + Wi-Fi programy: Bílé, Bavlna, Vlna - Woolmark Apparel Care certifikace, Obnova impregnace, Syntetika, Košile, Džíny, Sportovní oblečení, Péče o jemné prádlo, Osvěžení, Antialergenní, Rychlá péče 30, 45, 5 One, Auto Care, Wi-Fi
  • Funkce: Časované sušení, Odložený start až 24 hod., Rychlé sušení (30, 45, 59 min), Active Dry - osvěžení prádla od zápachu a zmačkání, Ochrana proti zmačkání, Zablokování tlačítek, Ukazatel zanesení filtru
  • Senzorové sušení - 4 úrovně: Extra suché, Do skříně, Na ramínko, K žehlení
  • Časované sušení: 60-220 min, Ochlazování na konci cyklu

Auto Care

S programem Auto Care bude sušení hračkou. Po spuštění sušičky detekuje měkkost vláken a velikost náplně a tím automaticky upraví a nastaví délku cyklu, úroveň sušení a pohyby bubnu. Díky tomu získáte nejlepší výsledky sušení bez poškození vašeho oblečení.

Nádoba Aquavision

Sušička disponuje originálním příslušenstvím a tím je Aquavision. Design nádoby poskytne lepší kontrolu nad hladinou vody a také snadné vylévání. Kondenzovanou vodu můžete použít například při zalévání květin nebo do žehličky. Díky této nádobě získáte více času a ušetří to i energii a vodu.

Speciální Woolmark Apparel Care

Sušička obdržela do své výbavy šetrný program určený pro sušení vlny - Woolmark Apparel Care. Tento citlivý program se postará o vlněné oblečení bez poničení vláken a také zabraňuje opotřebení, tvorbě žmolků, omezuje tření oděvů a pečlivě kontroluje teplotu sušení.

Aplikace hOn a Wi-Fi

Ovládání pračky je ještě jednodušší díky bezdrátové technologii Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilního telefonu si můžete nainstalovat aplikaci hOn, nabízející množství skvělých funkcí a informací. Můžete si tak i na dálku zkontrolovat, v jakém stavu je vaše pračka. Výhodou aplikace je i to, že vám pomáhá zvolit optimální prací program. Vezměte vaše prádlo, vyfoťte a naskenujte štítek (Scan to Care). V aplikaci se tyto údaje uloží a na základě typu oblečení se zvolí prací cyklus. Případně využijete k ovládání i hlasové asistenty Alexa od Amazonu či Google asistent.

Díky připojení k Wi-Fi získáte řadu výhod, například:

  • Upozornění na konec praní

  • 40 dalších programů, které získáte díky Wi-Fi

  • Aktualizace údržby pračky

  • Údaje o spotřebě energie pro efektivnější praní

  • Tipy, jak odstranit skvrny

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 46.5 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 7 Kg
Třída energ.účinnosti A ++
Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení kondenzace

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover ND4 H7A2TSBEX-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno