Hoover HWP4 37AMBC/1-S

Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 7 kg prádla, 1251 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 45 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní, předem plněná parní slim pračka Hoover HWP4 37AMBC/1-S v bílé barvě s černými dvířky vypere 7 kg prádla a spadá do energetické třídy A. Možnost ovládání přes aplikaci hOn a Wi-Fi, funkce Scan to Care, technologie Active Balance, systém Kg Mode Plus a výkonný Eco Power motor.

Hoover HWP4 37AMBC/1-S

Předem plněná slim pračka Hoover se stane ideálním pomocníkem při péči o vaše prádlo. Na jeden prací cyklus vypere 7 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování dosahují 1 251 ot./minutu. K dispozici je 16 praktických programů, ze kterých si určitě vyberete ten nejvhodnější.

  • Programy: Bílé, Eco 40–60 °C, Vlna/Ruční praní, 20 °C, Syntetika a barevné, Odčerpání + Odstřeďování, Máchání, Fitness péče, Jemná péče, Steam Care Pro, Allergy Care Pro, Rychlá péče 14 min, Rychlá péče 30 min, Rychlá péče 44 min, All In One 59 min, Auto Care, Wi-Fi programy

Mód Kg Plus dokáže přizpůsobit nastavení pro optimální praní podle množství vloženého prádla. Pro dokonale odstředěné prádlo disponuje technologií Active Balance, která umí zkrátit dobu praní a snižuje vibrace. Hygienický program dokáže při 60 °C spolehlivě odstranit bakterie z vašich oděvů.

Tichý a úsporný motor

Předem plněná pračka Hoover dostala do výbavy výkonný invertorový Eco Power motor. Bezkartáčový motor využívá při práci permanentní magnety, díky čemuž je jeho výkon mnohem tišší. Při praní dochází k nižšímu množství vibrací, což zaručuje motoru lepší odolnost a prodlužuje jeho životnost.

Aplikace hOn a Wi-Fi

Ovládání pračky je ještě jednodušší díky bezdrátové technologii Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilního telefonu si můžete nainstalovat aplikaci hOn nabízející množství skvělých funkcí a informací. Můžete si tak i na dálku zkontrolovat, v jakém stavu je vaše pračka. Výhodou aplikace je i to, že vám pomáhá zvolit optimální prací program. Vezměte vaše prádlo, vyfoťte a naskenujte štítek (Scan to Care). V aplikaci se tyto údaje uloží a na základě typu oblečení se zvolí prací cyklus. Případně využijete k ovládání i hlasové asistenty Alexa od Amazonu či Google asistent.

Díky připojení k Wi-Fi získáte řadu výhod, například:

  • Upozornění na konec praní

  • Aktualizace údržby pračky

  • Údaje o spotřebě energie pro efektivnější praní

  • Tipy, jak odstranit skvrny

Steam Care Pro

Alergici ocení také parní funkci pro oživení prádla. Pára uvnitř bubnu proniká přes vlákna prádla, čímž odstraňuje nečistoty, skvrny a zápach. Kromě toho je prádlo méně pomačkané, takže žehlení bude jednodušší.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1251 ot./min.
Počet programů 16
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover HWP4 37AMBC/1-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi