Hoover HWP 48AMBCR/1-S

Zobrazit


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 8 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 47 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ano, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ne. Více info


Cena 11 040 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 110 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Předem plněná pračka Hoover HWP 48 AMBCR/1-S v černém provedení s černými dvířky. Buben má kapacitu pro 8 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min při hlasitosti 77 dB. Tato pračka nabízí až 16 pracích programů včetně parního a antialergického. Je vybavena Eco Power invertorovým motorem. Tuto inteligentní pračku můžete ovládat i přes svůj chytrý telefon pomocí Wi-Fi, Bluetooth a aplikaci hOn. Je navíc kompatibilní i s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon) a Google Home - v anglickém jazyce. Má také bezpečnostní zámek, odložený start a ochranu proti přetečení a přepěnění. Ovládání je jednoduché, pomocí otočného knoflíku a dotykového displeje. Rozměry pračky (v × š × h): 85 × 59,5 × 53 cm.

Hoover HWP 48AMBCR/1-S

Předem plněná pračka Hoover vypere 8 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování dosahují 1 400 ot./min při hlasitosti 77 dB. Mód Kg Plus dokáže přizpůsobit nastavení pro optimální praní podle množství vloženého prádla. Pro dokonale odstředěné prádlo disponuje technologií Active Balance, která umí zkrátit dobu praní a snižuje vibrace. Při praní si můžete zvolit jeden ze 16 pracích programů. Hygienický program dokáže při 60 °C spolehlivě odstranit bakterie z vašich oděvů.

Programy (16 základních programů + Wi-Fi programy):

 • Bílé prádlo, Eco 40-60 °C, Vlna, Ruční praní, 20 °C program, Syntetika, Barevné prádlo, Odčerpávání, Odstřeďování, Máchání, Fitness, Jemná péče, Osvěžení, Program pro alergiky, Rychlý program (14, 30, 44 minut), All In One (59 minutový), Auto Care, Wi-Fi.

Tichý a úsporný motor

Předem plněná pračka Hoover dostala do výbavy výkonný invertorový Eco Power motor. Bezkartáčový motor využívá při práci permanentní magnety, díky čemuž je jeho výkon mnohem tišší. Při praní dochází k nižšímu množství vibrací, což zaručuje motoru lepší odolnost a prodlužuje jeho životnost.

Aplikace hOn a Wi-Fi

Ovládání pračky je ještě jednodušší díky bezdrátové technologii Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilního telefonu si můžete nainstalovat aplikaci hOn nabízející množství skvělých funkcí a informací. Můžete si tak i na dálku zkontrolovat v jakém stavu je vaše pračka. Výhodou aplikace je i to, že vám pomáhá zvolit optimální prací program. Vezměte vaše prádlo, vyfoťte a naskenujte štítek (Scan to Care). V aplikaci se tyto údaje uloží a na základě typu oblečení se zvolí prací cyklus. Případně využijete k ovládání i hlasových asistentů Alexa od Amazonu či Google asistent.

Díky připojení k Wi-Fi získáte řadu výhod, například:

 • Upozornění na konec praní

 • 40 dalších programů, které získáte díky Wi-Fi

 • Aktualizace údržby pračky

 • Údaje o spotřebě energie pro efektivnější praní

 • Tipy jak odstranit skvrny

Funkce Auto Care a parní program

Pračka je vybavena funkcí Auto Care, která monitoruje průběh pracího procesu pro optimální praní i při teplotě 30 °C. Alergici ocení i parní funkci pro oživení prádla. Pára uvnitř bubnu proniká přes vlákna prádla, čímž odstraňuje nečistoty, skvrny a zápach. Kromě toho je prádlo méně zmačkané, takže žehlení bude jednodušší.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 16
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Hoover HWP 48AMBCR/1-S

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Zuzana

21. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • vzhled
 • funkce
 • výběr programů
 • vejde se do ní hodně prádla
 • aplikace nejde, ale na řešení pracujeme s podporou, tak se to snad vyřeší

Pračku jsme vybrali nakonec místo chytré pračky Candy, která nebyla dlouho na skladě a jsme spokojeni. Pračka vypadá velmi dobře a má na výběr skvele programy. Aplikace se nám nedaří propojit s telefonem, ale věřím že se to časem podari, jelikoz komunikujeme s podporou a pak bude praní ještě zábavnějsí.