Hoover HWP 414AMBC/1-S


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 14 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 56 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ano, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ne. Více info


Cena 18 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 190 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Hoover HWP 414AMBC/1-S v bílém provedení s černými dvířky. Buben má kapacitu pro 14 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min. Tato pračka nabízí až 16 pracích programů včetně parního a antialergického. Je vybavena Eco Power invertorovým motorem. Tuto inteligentní pračku můžete ovládat i přes svůj chytrý telefon pomocí Wi-Fi, Bluetooth a aplikaci hOn. Je navíc kompatibilní i s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon) a Google Home - v anglickém jazyce. Má také bezpečnostní zámek a ochranu proti přetečení a přepěnění. Ovládání je jednoduché, pomocí otočného knoflíku a dotykového displeje v češtině. Rozměry pračky (v × š × h): 850 × 595 × 670 mm. Hlučnost dosahuje 80 dB.

Programy (16 základních programů + Wi-Fi programy):

  • Bílé prádlo, Eco 40-60 °C, Vlna, Ruční praní, 20 °C program, Syntetika, Barevné prádlo, Odčerpávání, Odstřeďování, Máchání, Fitness, Jemná péče, Osvěžení, Program pro alergiky, Rychlý program (14, 30, 44 minut), All In One (59 minutový), Auto Care, Wi-Fi.

Funkce

Pračka je vybavena praktickými funkcemi, které při praní oceníte. Jednou z nich je i možnost nastavení českého jazyka na přehledném displeji. Můžete si zvolit i počet otáček při odstřeďování. V případě potřeby si naplánujte odložený start. Při velmi znečištěném prádle si můžete určit i úroveň znečištění, zda zvolit předpírku nebo přídavné máchání. Pračku vyčistíte pomocí speciálního programu na čištění bubnu. Nezapomnělo se na dětský zámek, ochranu proti úniku vody a přepěnění. Funkce Kg Mode Plus zaručí lepší účinnost praní díky monitorování náplně.

Aplikace hOn a Wi-Fi

Ovládání pračky je ještě jednodušší díky bezdrátové technologii Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilního telefonu si můžete nainstalovat aplikaci hOn nabízející množství skvělých funkcí a informací. Můžete si tak i na dálku zkontrolovat v jakém stavu je vaše pračka. Výhodou aplikace je i to, že vám pomáhá zvolit optimální prací program. Vezměte vaše prádlo, vyfoťte a naskenujte štítek. V aplikaci se tyto údaje uloží a na základě typu oblečení se zvolí prací cyklus. Případně využijete k ovládání i hlasových asistentů Alexa od Amazonu či Google asistent.

Tichý a úsporný motor

Předem plněná pračka Hoover dostala do výbavy výkonný invertorový Eco Power motor. Bezkartáčový motor využívá při práci permanentní magnety, díky čemuž je jeho výkon mnohem tišší. Při praní dochází k nižšímu množství vibrací, což zaručuje motoru lepší odolnost a prodlužuje jeho životnost.

Noční praní a síla páry

Na praní můžete využívat kromě denního proudu i noční v kombinaci s funkcí nočního praní. Při tomto režimu si pračka nastaví automaticky plynulejší a tišší pohyby bubnu, což má za následek i nižší hladinu hluku. Alergici ocení i parní funkci pro oživení prádla. Pára uvnitř bubnu proniká přes vlákna prádla, čímž odstraňuje nečistoty, skvrny a zápach. Kromě toho je prádlo méně zmačkané, takže žehlení bude jednodušší.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 14 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 16
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover HWP 414AMBC/1-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno