Hoover HWE4 37AMBS/1-S


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 7 kg prádla, 1251 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 45 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 8 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 90 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,6 / 5

10×

88.9% Kvalita
Výborná

91.1% Hodnota za peníze
Výborná

10 nákup

Zobrazit 10 recenzí

Popis produktu

Inteligentní, předem plněná slim parní pračka Hoover HWE4 37AMBS/1-S v bílém provedení v energetické třídě A vypere 7 kg prádla. Podpora Wi-Fi, Bluetooth a aplikace hOn. Má funkci Kg Mode Plus, Auto Care, invertorový motor, parní a antialergický program.

Hoover HWE4 37AMBS/1-S

Předem plněná slim pračka Hoover se stane ideálním pomocníkem při péči o vaše prádlo. Na jeden prací cyklus vypere 7 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování dosahují 1 251 ot./min. K dispozici je 16 praktických programů, ze kterých si určitě vyberete ten nejvhodnější. Mód Kg Plus dokáže přizpůsobit nastavení pro optimální praní podle množství vloženého prádla.

  • Programy: Bílá, Eco 40–60 °C, Vlna/Ruční praní, 20 °C, Syntetika a barevné, Odčerpání + Odstřeďování, Máchání, Fitness péče, Jemná péče, Péče při osvěžení, Antialergenní péče, Rychlá péče 14 min, Rychlá péče 30 min, Rychlá péče 44 min, All In One 59 min, Total Care
  • Funkce: nastavení jazyka (v nabídce SK a CZ), odložený start o 24 hodin, Hygienický+, nastavení úrovně znečištění, program na čištění bubnu, zablokování tlačítek, Active Wash, Pára, ukazatel zbytkového času

Aplikace hOn a Wi-Fi

Ovládání pračky je ještě jednodušší díky bezdrátové technologii Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilního telefonu si můžete nainstalovat aplikaci hOn nabízející množství skvělých funkcí a informací. Můžete si tak i na dálku zkontrolovat, v jakém stavu je vaše pračka. Výhodou aplikace je i to, že vám pomáhá zvolit optimální prací program. Vezměte vaše prádlo, vyfoťte a naskenujte štítek (Scan to Care). V aplikaci se tyto údaje uloží a na základě typu oblečení se zvolí prací cyklus. Případně využijete k ovládání i hlasové asistenty Alexa od Amazonu či Google asistent.

Tichý a úsporný motor

Předem plněná slim pračka Hoover dostala do výbavy výkonný invertorový Eco Power motor. Bezkartáčový motor využívá při práci permanentní magnety, díky čemuž je jeho výkon mnohem tišší. Při praní dochází k nižšímu množství vibrací, což zaručuje motoru lepší odolnost a prodlužuje jeho životnost.

Noční praní

K praní můžete využívat kromě denního proudu také noční v kombinaci s funkcí nočního praní. Při tomto režimu si pračka nastaví automaticky plynulejší a tišší pohyby bubnu, což má za následek i nižší hladinu hluku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1251 ot./min.
Počet programů 16
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

4,6 / 5

10 recenzí Hoover HWE4 37AMBS/1-S

88.9% Kvalita
Výborná

91.1% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

3. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Možnost praní i přes aplikaci, V češtině pračka i aplikace

Petr

18. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


Vše je v pořádku


Zdeněk

17. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Tichý chod
  • Wi-fi + aplikace

Dobrý poměr cena/výkon.


PAVEL

11. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Přehledná obsluha,kvalitní výrobek.
  • O ničem nevím.

Nemám co dodat.<br />