Hoover HWCB 60

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 199,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná dvouzónová vinotéka Hoover HWCB 60 v černém provedení s nerezovým madlem je zařazena do energetické třídy C. Její vnitřní objem 135 litrů umožňuje uskladnit 39 lahví vína na 6 dřevěných policích. Vinotéka má 2 teplotní zóny: vlevo v rozmezí 5 ° C - 22 ° C a vpravo v rozmezí 2 ° C - 22 ° C s vlhkostí mezi 50 - 80%. Vnitřní prostor zpřehledňuje LED osvětlení. Ideální chlazení zajišťuje ventilátor. Ovládání vinotéky Hoover HWCB 30 je velmi praktické pomocí digitálního displeje. Antivibrační systém zabezpečí provoz s hlučností maximálně 46 dB. Rozmrazování se realizuje automaticky. Dvířka jsou vybavena anti UV ochranou. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Design

Dvouzónová vinotéka Hoover HWCB 60 je určena zejména pro široké využití na uskladnění lahví. Poskytuje dokonalé podmínky pro uskladnění vína. K dispozici má dvě teplotní zóny: jedna v rozmezí 5 ° C - 22 ° C a druhá v rozmezí 2 ° C - 22 ° C s vlhkostí mezi 50 - 80%. Regulace teploty je velmi jednoduchá prostřednictvím digitálního displeje. Nabízí příjemný design v černé barvě s dvířky s anti UV ochranou, která chrání před znehodnocením vína slunečním zářením.

Chladicí prostor

Optimální poloha lahví zaručuje dokonalý způsob sladu vína. Víno se doporučuje skladovat v šikmé poloze, aby nedošlo k vysušení korku. V této poloze korek zůstane vlhký a nevysouší se, díky čemuž víno nebude znehodnocené. Díky vnitřním dřevěným policím bude víno ideálně uskladněno. Police zajistí lahvím správnou polohu a snižují vibrace a otřesy. Vnitřní prostor sestává ze 6 dřevěných polic na lahve. Celková kapacita chladničky je dostačující pro pohodlné uskladnění 39 lahví vína. Její vnitřní objem dosahuje 135 litrů. Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním LED osvětlením. Díky průhlednému sklu budete mít vždy skvělý přehled o uložených lahvích.

Nízká hlučnost

Už žádné bzučení či pípání, prostě žádné rušení příjemné atmosféry při pití lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým antivibračním chodem, který potěší každého uživatele, zaručeně vás nebude rušit nadměrným hlukem a vy si můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli při sklence chlazeného vína. Maximální hlučnost dosahuje 46 dB.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet polic 6
  • Třída energ.účinnosti C
  • Celkový hrubý objem 135 L
  • Kapacita lahví 46

Další vlastnosti

Značka: Hoover
Počet teplotních zón: 2
Kompresor: Ano
Tepelný rozsah: 5 - 22

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 81,3 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 46 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Počet polic: 6
Celkový hrubý objem: 135 L
Kapacita lahví: 46
Materiál polic: drevo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C
Roční spotřeba energie: 252 kWh
Klimatická třída: N

Ostatní

Kód produktu: 34900425

Všechny parametry

Recenze Hoover HWCB 60

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover HWCB 60