Hoover HWCB 30 vystavený kus s plnou zárukou

16 990 Kč ? Ušetříte 24 % 12 990 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 299,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná jednozónová vinotéka Hoover HWCB 30 v černém provedení s nerezovým madlem. Její vnitřní objem 58 litrů umožňuje uskladnit 19 lahví vína na 6 dřevěných policích. Jednozónová vestavná vinotéka má teplotní zónu v rozmezí 5 ° C - 22 ° C s vlhkostí mezi 50 - 80%. Vnitřní prostor zpřehlednit LED osvětlení. Ideální chlazení zajišťuje ventilátor. Ovládání vinotéky Hoover HWCB 30 je velmi praktické pomocí digitálního displeje. Antivibrační systém zabezpečí provoz s hlučností maximálně 39 dB. Uhlíkový filtr zajistí dokonalou kvalitu vzduchu ve vnitřním prostoru. Filtr pohlcuje zápach a dokonale pročistí vzduch a prostředí pro skladování vína. Rozmrazování se realizuje automaticky. Závěs dveří vpravo. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 24 %
  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Třída energetické účinnosti 2021: G

Popis produktu

Design

Vestavná jednozónová vinotéka Hoover HWCB 30 je určena zejména pro široké využití na uskladnění lahví. Poskytuje dokonalé podmínky pro uskladnění vína. K dispozici má jednu teplotní zónu v rozmezí teplot 5 - 22 ˚C s vlhkostí mezi 50 - 80%. Regulace teploty je velmi jednoduchá prostřednictvím digitálního displeje. Nabízí příjemný design v černé barvě s kouřovým sklem ve dvířkách. Filtr s aktivním uhlím zajistí optimální kvalitu vzduchu ve vnitřním prostoru spotřebiče. Filtr dokonale vyčistí ovzduší a prostředí pro dokonalé skladování vína.

Chladicí prostor

Optimální poloha lahví zaručuje dokonalý způsob sladu vína. Víno se doporučuje skladovat v šikmé poloze, aby nedošlo k vysušení korku. V této poloze korek zůstane vlhký a nevysouší se, díky čemuž víno nebude znehodnocené. Díky vnitřním dřevěným policím bude víno ideálně uskladněno. Police zajistí lahvím správnou polohu a snižují vibrace a otřesy. Vnitřní prostor sestává ze 6 dřevěných polic na lahve. Celková kapacita chladničky je dostačující pro pohodlné uskladnění 19 lahví vína. Její vnitřní objem dosahuje 58 litrů. Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním LED osvětlením. Díky průhlednému sklu budete mít vždy skvělý přehled o uložených lahvích.

Nízká hlučnost

Už žádné bzučení či pípání, prostě žádné rušení příjemné atmosféry při pití lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým antivibračním chodem, který potěší každého uživatele, zaručeně vás nebude rušit nadměrným hlukem a vy si můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli při sklence chlazeného vína. Maximální hlučnost dosahuje 39 dB.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet polic 6
  • Kapacita lahví 19
  • Třída energetické účinnosti 2021 G

Další vlastnosti

Značka: Hoover
Počet teplotních zón: 1
Kompresor: Ano
Tepelný rozsah: 5 - 22

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 29,5 cm
Výška: 81,3 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 27,7 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Počet polic: 6
Celkový hrubý objem: 58 L
Kapacita lahví: 19
Materiál polic: drevo

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 128,12 kWh
Klimatická třída: N
? Třída energetické účinnosti 2021: G

Ostatní

Kód produktu: 34900423

Všechny parametry

Recenze Hoover HWCB 30

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover HWCB 30