Hoover HWC 154 DELW

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 399,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart vinotéka Hoover HWC 154 DELW v černém provedení s nerezovým madlem je zařazena do energetické třídy A. Její čistý objem je 108 litrů. Plnohodnotné uskladní až 36 lahví vína. Wifi připojení umožňuje ovládání smart vinotéky přes aplikaci Wizard. Nabízí dvě teplotní zóny v teplotním rozmezí 7 ° C - 18 ° C. Antivibrační systém inteligentní vinotéky Hoover HWC 200 EELW zajišťuje tichý provoz s hlučností 40 dB. Digitální displej umožňuje nastavit až 4 programy chlazení: bílé víno, červené víno, šumivé víno a Wifi nastavení. Odmrazování je realizováno automaticky. Vnitřní výbavu tvoří 7 bambusových polic. Obsah vinotéky je možné zkontrolovat přes Dynomite sklo. Dokonalý přehled zabezpečí i LED osvětlení. Závěs dvířek je pevný - vpravo, bez možnosti výměny. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Candy CWC 200 EELW

Chytrá vinotéka Candy CWC 200 EELW v černém provedení s nerezovým madlem je zařazena do energetické třídy B. Její čistý objem je 121 litrů. Plnohodnotné uskladní až 82 lahví vína. Wifi připojení…

 • Počet polic: 13
 • Třída energ.účinnosti: B
 • Celkový čistý objem: 121 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Příjemný design H Wine

Dvojzónová smart vinotéka Hoover HWC 154 DELW má nový elegantní design H-WINE. Poskytuje dokonalé podmínky pro uskladnění vína. Je ideální volbou pro všechny, kteří si rádi užívají život se sklenkou vína v schválené společností rodiny nebo přátel. K dispozici má jednu teplotní zónu v rozmezí 7 ° C - 18 ° C a s vlhkostí mezi 50 - 80 %. Regulace teploty je velmi jednoduchá prostřednictvím digitálního displeje. K dispozici jsou 4 programy chlazení: bílé víno, červené víno, šumivé víno, Wifi nastavení. Stejně si můžete vybrat i vlastní nastavení. Vinotéku může umístit prakticky kamkoliv, či do kuchyně, kanceláře nebo obývacího pokoje. Nabízí příjemný design v černé barvě s nerezovým madlem a dvířky s dýmovým sklem.

Ovládejte smart vinotéku kdykoliv

Inteligentní modely vinoték DiVino je možné připojit k aplikaci Wizard a ovládat je na dálku prostřednictvím mobilního zařízení. Wifi připojení umožňuje především ovládání vinotéky a nabízí možnost využít další funkce:

 • Invertory Coach - umožňuje ověřit kdykoliv jaké víno máte právě ve vaší vinotéce. Stačí napsat, zda vyslovit příkaz a aplikace identifikuje vína, které přidáváte nebo odebíráte. Stav je v reálném čase aktualizovaný a zaznamenán. Případně si vyfoť etiketu nového vína a přidejte ho do seznamu dostupných vín.
 • Ovládání teploty na dálku - teplotu ve vinotéce lze nastavit podle vlastního uvážení v rozmezí 7 - 18 stupňů a navíc kdykoli a kdekoli se nacházíte. Večer už jen přijdete a podáváte dokonale vychlazené víno.
 • Zapnutí a vypnutí světla - aplikace sWizard umožňuje ovládat LED osvětlení ve vašem smartphonu.
 • Tipy a triky: průvodce chybovými hláškami a návod - aplikace simply-Fi nabízí také užitečné informace, tipy a rady jak co nejlépe využít vaši inteligentní vinotéku.

Chladicí prostor

Vnitřní prostor sestává ze 7 prémiových bambusových polic na lahve. Bambus je pevný a odolný a navíc se i lehce udržuje v čistotě. Dokonale ochrání vaše lahve s vínem. Celková kapacita vinotéky je dostačující pro pohodlné uskladnění až 36 lahví vína. Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním LED osvětlením. Díky průhlednému sklu budete mít vždy dokonalý přehled o uložených lahvích. UV ochrana chrání před znehodnocením vína slunečním zářením.

Nízká hlučnost

Už žádné bzučení či pípání, prostě žádné rušení příjemné atmosféry při pití lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým chodem, který potěší každého zákazníka, zaručeně vás nebude rušit nadměrným hlukem a vy si můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli při sklence chlazeného vína. Maximální hlučnost dosahuje 40 dB.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Počet polic 7
 • Třída energ.účinnosti A
 • Celkový čistý objem 108 L
 • Kapacita lahví 36

Další vlastnosti

Značka: Hoover
Počet teplotních zón: 2
Tepelný rozsah: 5-18

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 49 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 53,5 cm
Hmotnost: 30 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Počet polic: 7
Celkový čistý objem: 108 L
Kapacita lahví: 36

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Roční spotřeba energie: 144 kWh
Klimatická třída: ST

Ostatní

Kód produktu: 34003253

Všechny parametry

Recenze Hoover HWC 154 DELW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover HWC 154 DELW