Hoover HWC 154 DELW


Počet polic: 7, Celkový čistý objem: 108 L, Kapacita lahví: 36, Třída energetické účinnosti 2021: G, Elektronický informační list


Cena 15 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 159,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Smart vinotéka Hoover HWC 154 DELW v černém provedení s nerezovým madlem. Její čistý objem je 108 litrů. Plnohodnotně uskladní až 36 lahví vína. Wi-Fi připojení umožňuje ovládání smart vinotéky přes aplikaci Wizard. Nabízí dvě teplotní zóny v teplotním rozmezí 7-18 °C. Antivibrační systém inteligentní vinotéky Hoover HWC 200 EELW zajišťuje tichý provoz s hlučností 40 dB. Digitální displej umožňuje nastavit až 4 programy chlazení: bílé víno, červené víno, šumivé víno a Wi-Fi nastavení. Odmrazování je realizováno automaticky. Vnitřní výbavu tvoří 7 bambusových polic. Obsah vinotéky je možné zkontrolovat přes Dynomite sklo. Dokonalý přehled zabezpečí i LED osvětlení. Závěs dvířek je pevný - vpravo, bez možnosti výměny.

Příjemný design H Wine

Dvouzónová smart vinotéka Hoover HWC 154 DELW má nový elegantní design H-WINE. Poskytuje dokonalé podmínky pro uskladnění vína. Je ideální volbou pro všechny, kteří si rádi užívají život se sklenkou vína ve společnosti rodiny nebo přátel. K dispozici má jednu teplotní zónu v rozmezí 7-18 °C a s vlhkostí mezi 50-80 %. Regulace teploty je velmi jednoduchá, prostřednictvím digitálního displeje. K dispozici jsou 4 programy chlazení: bílé víno, červené víno, šumivé víno, Wi-Fi nastavení. Stejně tak si můžete vybrat i vlastní nastavení. Vinotéku může umístit prakticky kamkoliv, ať do kuchyně, kanceláře nebo obývacího pokoje. Nabízí příjemný design v černé barvě s nerezovým madlem a dvířky s dýmovým sklem.

Ovládejte smart vinotéku kdykoliv

Inteligentní modely vinoték je možné připojit k aplikaci Wizard a ovládat je na dálku prostřednictvím mobilního zařízení. Wi-Fi připojení umožňuje především ovládání vinotéky a nabízí možnost využít i další funkce:

  • Invertory Coach - Umožňuje kdykoliv si ověřit, jaké víno máte ve vaší vinotéce. Stačí napsat či vyslovit příkaz a aplikace identifikuje vína, která přidáváte nebo odebíráte. Stav je v reálném čase aktualizován a zaznamenán. Případně si vyfoťte etiketu nového vína a přidejte ho do seznamu dostupných vín.
  • Ovládání teploty na dálku - Teplotu ve vinotéce lze nastavit podle vlastního uvážení v rozmezí 7-18 stupňů, kdykoli a kdekoli se nacházíte. Večer už jen přijdete a podáváte dokonale vychlazené víno.
  • Zapnutí a vypnutí světla - Aplikace Wizard umožňuje ovládat LED osvětlení ve vašem smartphonu.
  • Tipy a triky - Průvodce chybovými hláškami a návod - aplikace simply-Fi nabízí také užitečné informace, tipy a rady, jak co nejlépe využít vaši inteligentní vinotéku.

Chladicí prostor

Vnitřní prostor sestává ze 7 prémiových bambusových polic na lahve. Bambus je pevný a odolný a navíc se i lehce udržuje v čistotě. Dokonale ochrání vaše láhve s vínem. Celková kapacita vinotéky je dostačující pro pohodlné uskladnění až 36 lahví vína. Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním LED osvětlením. Díky průhlednému sklu budete mít vždy dokonalý přehled o uložených lahvích. UV ochrana chrání před znehodnocením vína slunečním zářením.

Nízká hlučnost

Už žádné bzučení či pípání, prostě žádné rušení příjemné atmosféry při pití lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým chodem, který potěší každého zákazníka, zaručeně vás nebude rušit nadměrným hlukem a vy si můžete vychutnat nerušené chvíle se svou rodinou či přáteli při sklence chlazeného vína. Maximální hlučnost dosahuje 39 dB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 7
Celkový čistý objem 108 L
Kapacita lahví 36
Třída energetické účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover HWC 154 DELW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno