Hoover HW 28AMC7/1-S


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 8 kg prádla, 1151 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 40 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 59 cm. Více info


Cena 9 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 93 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní pračka Hoover HW 28AMC7/1-S s předním plněním z řady H-WASH 500 v energetické třídě A má kapacitu pro praní 8 kg prádla. Vybrat si můžete ze 16 pracích programů, včetně parního programu a programu pro alergiky. Podporuje připojení WiFi a Bluetooth a umožňuje dálkové ovládání prostřednictvím aplikace hOn. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Je vybavena funkcí Auto Care, Kg Mode Plus a invertorovým motorem Eco Power.

Hoover HW 28AMC7/1-S

Pračka s předním plněním HW 28AMC7/1-S v bílém provedení s bílými dvířky s chromovanými detaily na dvířkách se stane ideálním pomocníkem při péči o vaše prádlo. K dispozici je 16 praktických programů a přídavné WiFi programy, z nichž si můžete vybrat ten nejvhodnější. Pračka je o 15 % energeticky úspornější než pračka v energetické třídě A.

  • Programy: Bílá, Eco 40 - 60 °C, Vlna/ruční praní, 20 °C - snížená teplota praní se stejným výsledkem jako při praní na 40 °C s 60% úsporou energie, Syntetika a barvy, Vypouštění + odstřeďování, Máchání, Fitness péče, Šetrná péče, Parní program, Program pro alergiky, Rychlá péče 14,30,44 min, All In One 59 min, Auto Care, Wifi.
  • Funkce: Nastavení jazyka (včetně CZ a SK), Nastavení rychlosti odstřeďování a teploty praní, Odložený start až o 24 hodin, Předpírka, Extra máchání, Hygienic+, Rychlé praní (14,30,44 min),Nastavení úrovně znečištění (3), Pára, Aktivní praní - optimalizace spotřeby vody a energie pro malé náplně s lehkým znečištěním, Program čištění bubnu, Noční praní, Zámek tlačítek, Ukazatel zbývajícího času, Program čištění bubnu, Noční praní

Antialergický program

Speciální antialergický program spolehlivě dezinfikuje vaše oblečení. Využívá kombinaci páry se silným rozstřikem a zvýšenou teplotou 60 °C k odstranění až 99,9 % prachu, roztočů a škodlivých alergenů z vašeho prádla, čímž zajišťuje důkladnou dezinfekci.

Parní program

Pračka nabízí také parní funkci pro oživení vašeho prádla. Pára uvnitř bubnu proniká skrz vlákna prádla a odstraňuje nečistoty, skvrny a pachy. Prádlo je navíc méně pomačkané, takže žehlení bude snazší.

Tichý a úsporný motor

Pračka Hoover s předním plněním dostala výkonný invertorový motor Eco Power. Bezkartáčový motor využívá při práci permanentní magnety, díky čemuž je jeho výkon mnohem tišší. Při praní dochází k menším vibracím, díky čemuž je motor odolnější a prodlužuje se jeho životnost.

Auto Care

Pračka je vybavena funkcí Auto Care, která monitoruje proces praní pro optimální praní i při teplotě 30 °C. Pokročilý algoritmus vypočítá a automaticky nastaví nejvhodnější program a přizpůsobí prací prostředek, vodu a čas podle vláken a náplně.

Scan to Care

Díky funkci Scan to Care můžete zapomenout na všechny štítky na oblečení. Stačí je vyfotit a vytvořit si virtuální šatník. Aplikace hOn shromažďuje a ukládá všechny vaše pokyny k praní a navrhuje nejlepší program, který se o ně postará.

Aplikace hOn a Wi-Fi

Ovládání pračky je ještě snazší díky bezdrátovým technologiím Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilního telefonu si můžete nainstalovat aplikaci hOn, která nabízí spoustu skvělých funkcí a informací. Můžete také na dálku zkontrolovat, v jakém stavu se vaše pračka nachází. Výhodou aplikace je také to, že vám pomůže vybrat optimální prací program. Alternativně můžete k ovládání použít také hlasového asistenta Alexa od Amazonu nebo Google Assistant.

Kg Mode Plus

Řízení spotřeby není žádný problém. Funkce Kg Mode Plus využívá inteligentní algoritmus, který upravuje spotřebu vody, energie a délku času podle aktuální náplně pro optimální výkon za jakýchkoli podmínek praní.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1151 ot./min.
Počet programů 16
Maximální hloubka 59 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover HW 28AMC7/1-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi