Hoover HQN 184 X

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart kombinovaná chladnička Hoover HQN 184 X v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A ++. Technologie One Fi umožňuje ovládat chladničku na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wifi. Technologie No Frost zabezpečuje automatické odmrazování v chladničce i mrazničce. Chladící část má objem 223 l a její výbavu tvoří 2 + 1 + 1 skleněné police, 4 dveřní přihrádky, zásuvka Crisper pro skladování ovoce a zeleniny, zásuvka Chiller pro skladování masa, rybami a sýrů, držák na vajíčka a držák na víno. Mrazák je umístěna v dolní části. Její objem 94 l bezproblémů uskladní v 3 zásuvkách mražené potraviny. Inteligentní chladnička Hoover HQN 184 X má tichý chod díky invertorovému kompresorus hlučností 42 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

LG GBB62SWFFN

LG GBB62SWFFN

Kombinovaná smart chladnička LG GBB62SWFFN v barvě bílá je zařazena v energetické třídě A +++. Total No Frost chladnička má objem chladící části 277 l a mrazicí části 107 l. Disponuje rozšířeným…

  • Šířka: 59,5 cm
  • Výška: 203 cm
  • Hloubka: 68,2 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Design a provedení

Kombinovaná inteligentní chladnička Hoover HQN 184 X je v bílém provedení. Její celkový objem je 317 litrů. Pro pohodlné otevírání je umístěno praktické zabudované madlo. Svým provedením a nenáročným designem nenaruší celkový design místnosti a bez problémů se do ní vejde váš rodinný nákup. Určitě oceníte automatické odmrazování chladící i mrazící části, takže se nebudete muset zabývat zdlouhavým čištěním a ušetřený čas můžete využít k oblíbené činnosti. Prostřednictvím mobilního zařízení s technologií Wifi je možné ji ovládat.

Ovládejte a nastavte dostupné funkce dálku

Pokud chcete ovládat inteligentní vestavnou chladničku pomocí mobilního telefonu je třeba si do něj stáhnout aplikaci Hoover Wizard. Ovládat spotřebič je pak možné se smartphonem s připojením k Wifi.

Chladící část

Chladnička nabízí pro pohodlné uskladnění vašich potravin dostatečný prostor v objemu 223 litrů. Výbavu tvoří 2 + 1 + 1 skleněné police vyrobené z tvrzeného skla, 4 dveřní přihrádky pro uskladnění drobných potravin, Crisper zásuvka pro ovoce a zeleninu, Chiller zásuvka s teplotou -2 - + 3 ° C, držák na víno a na vajíčka. Crisper zásuvka udržuje nejvyšší vlhkost, proto je vhodná pro skladování čerstvých salátů, ovoce, zeleniny a podobně. Interiér chladničky je vybaven LED osvětlením, díky kterému získáte lepší přehled o vašem uskladněného jídle. O tom, že je chladnička v provozu, nebudete ani vědět, protože je to velmi tichý spotřebič. Dosahovaná hlučnost je pouze 42 dB. Funkce rychlého chlazení rychlé ochladí prostor mrazničky.
mrazící část

Mrazák umístěna v dolní části dosahuje objem 94 litrů. Vnitřní vybavení tvoří 3 průhledné plastové zásuvky pro skladování mražených potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 4,5 kg / 24 hod. a odolnost vůči výpadku proudu až 11 hodin.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,5 cm
  • Výška 185,8 cm
  • Hloubka 63,5 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Hoover
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 185,8 cm
Hloubka: 63,5 cm
Hmotnost: 71 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 240 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 11 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 94 L
Mrazící výkon: 4,5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 317 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 223 L

Funkce

Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Technologie: Wifi
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 34002607

Všechny parametry

Recenze Hoover HQN 184 X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover HQN 184 X