Hoover HOZP717IN/E

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Chytrá vestavná trouba Hoover HOZP717IN/E v černém provedení je zařazena do energetické třídy A+. Nabízí 8 funkcí + světlo pro multifunkční pečení: Světlo, Statický, Rozmrazování, Gril, Spodní ohřev + horní ohřev + ventilátor, Multifunkce (pravý horký vzduch), Gril + ventilátor, Spodní ohřev, Spodní ohřev + ventilátor. Troubu můžete ovládat i na dálku, a po stažení aplikaci Wizard získáte přístup k novým a užitečným funkcím. Elektronický termostat a funkce ovládáte pomocí dotyku. Dvířka trouby jsou vybavena dvojitým bezpečnostním sklem. Vnitřní prostor trouby je vyroben z kvalitního smaltu. Celkový objem vestavné trouby Hoover HOZP717IN/E dosahuje 70 litrů. Disponuje také dětskou pojistkou. V balení se nachází: 2× plech, 1× rošt a sada na grilování. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Hoover HODP0007BI

Chytrá vestavná trouba Hoover HODP0007BI v černém provedení je zařazena do energetické třídy A. Nabízí 15 programů pečení, technologii Exever, Wi-Fi + Bluetooth připojení a dokonce i hlasového…

  • Třída energ.účinnosti: A
  • Celk.vn.kapacita trouby: 75 L
  • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Hoover HOZP717IN/E

Vestavná a chytrá trouba Hoover HOZP717IN/E z kolekce H-Oven 700 umožňuje péct rovnoměrně ve všech úrovních a to díky kruhovému topnému tělesu a ventilátoru, které rozhánějí horký vzduch do všech míst vnitřního prostoru stejně. To vše navíc v úsporné energetické třídě A+. Trouba je navržena tak, aby zajišťovala vynikající výsledky díky pokročilým technologiím pro dokonalý zážitek z vaření. Přináší perfektní péči - díky umělé inteligenci porozumí vašim zvykům a stane se jejich součástí. Pokročilejší a nejvyspělejší technologie zajišťují ty nejlepší řešení vašich potřeb.

Funkce trouby

Tato trouba disponuje dotykovým displejem a umožňuje zvolit funkci, nastavit dobu vaření a zvolit teplotu pro každý program vaření. Objem této trouby je 70 litrů. Můžete si snadno zvolit jeden z 8 programů pečení: Světlo, Statický, Rozmrazování, Gril, Spodní ohřev + horní ohřev + ventilátor, Multifunkce (pravý horký vzduch), Gril + ventilátor, Spodní ohřev, Spodní ohřev + ventilátor.

Funkce konektivity na míru

Prostřednictvím Wi-Fi připojení můžete svůj spotřebič ovládat a aktivovat na dálku, a díky aplikaci Hoover Wizard získáte přístup k novým a užitečným funkcím.

One Fi

Vestavné trouby Hoover této řady jsou vybaveny technologií One Fi. Jsou vždy připojeny přes Wi-Fi a dají se tak pohodlně ovládat pomocí mobilní aplikace Hoover Wizard. Ovládání je jednoduché a programy vaření můžete nastavit jednoduchým poklepáním na telefon. Stejným způsobem můžete také troubu vypnout. Aplikace obsahuje také několik chutných receptů a nabízí i možnost vytvoření vlastní knihy programů vaření. Touto technologií budete vždy připojeni k vašemu spotřebiči.

Dálkové ovládání

Ovládejte troubu, i když budete v jiné místnosti nebo dokonce i když nebudete doma. Můžete ji zapnout a vypnout nebo předehřát přímo z vašeho chytrého telefonu.

Bezpečnost

Trouba disponuje 2 izolačními bezpečnostními skly, tangenciálním ochlazováním trouby a dvířek a dětskou pojistkou, při které se zablokují tlačítka ovládání a nemůže tak dojít k nehodě či znehodnocení jídla. Dále je vybavena Soft Close - pomalým a tichým dovíráním dvířek. Trouba disponuje teleskopickým výsuvem na jedné úrovni.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celk.vn.kapacita trouby 70 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 2200 W
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Hoover
? Smart: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 56,8 cm
Hmotnosť: 37 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2x plech, 1x rošt

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Počet funkcí: 9

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
Celkový výkon trouby: 2200 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Konektivita

Síťový kabel: se zástrčkou

Ostatní

Kód produktu: 33702274

Všechny parametry

Recenze Hoover HOZP717IN/E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover HOZP717IN/E