Hoover HODP0007BI

Nákupem získáte 249,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Chytrá vestavná trouba Hoover HODP0007BI v černém provedení je zařazena do energetické třídy A. Nabízí 15 programů pečení, technologii Exever, Wi-Fi + Bluetooth připojení a dokonce i hlasového asistenta. Elektronický termostat a funkce se ovládají pomocí textového dotykového displeje. Dvířka trouby jsou vybavena dvojitým bezpečnostním sklem a Soft Close zavíráním dveří. Celkový objem vestavné trouby Hoover HODP0007BI dosahuje 75 litrů. Disponuje také dětskou pojistkou a tangenciálním ochlazováním trouby a dveří. V balení se nachází: 1× plech, 2× rošt a sada na grilování. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Cashback až 5 000 Kč (více info)

Siemens HN678G4S6

Smart vestavná trouba s mikrovlnami s funkcí pulseSteam Siemens HN678G4S6 pro dokonalou distribuci tepla. Tuto vestavnou troubu můžete využít pro mikrovlnný ohřev s funkcí přidané páry, je určena pro…

 • Celk.vn.kapacita trouby: 67 L
 • Gril: Ano
 • Celkový výkon trouby: 3600 W

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Multifunkční trouba s funkcí pro skladování pokrmů

Hoover HODP0007BI představuje H-KEEPHEAT - revoluční troubu, která přináší avantgardní techniky vaření doma. První a jediná trouba na trhu, která vaří a také konzervuje jídlo. Zdravější a chutnější jídla jsou vždy připravena: H-KEEPHEAT se přizpůsobí vašemu životnímu stylu a postará se o zdravější vaření.

Získejte v rámci jedné revoluční trouby hned 3 funkce:

 • Skladování pokrmů při teplotě servírování
 • Tradiční pečení v troubě s dvojitým prostorem
 • Nízkoteplotní vaření

Výkon

Troubu Hoover HODP0007BI můžete použít jako tradiční 75litrovou troubu, ale také ji jednoduše rozdělíte na dvě samostatné pečící zóny. Je to jako mít 2 malé na sobě nezávislé trouby, ve kterých můžete nastavit různé teploty a dobu vaření podle vybraných receptů. Pára a vůně se nemíchají, i když máte nahoře ryby a dolů pečete dort. Konečný výsledek bude perfektní pro oba pokrmy.

Vaření při nízké teplotě

Technika vaření při nízké teplotě je velmi delikátní a respektující všechny vlastnosti pokrmu. To se do značné míry používá v profesionálních kuchyních. Křehkost, vláčnost, zvýšení chuti a vůně. Díky troubě H-KEEPHEAT můžete mít stejné perfektní výsledky šéfkuchaře snadno v pohodlí domova.

Volba

Teplota zajišťuje stejné složení a strukturu jídla a zabraňuje jeho nadměrnému vaření. Vyberte si perfektní řešení pro vás. Od této chvíle si budete moci vybrat mezi mnoha možnostmi vaření a péči o vaše jídlo a zdraví. Poznejte tradiční vaření a čtyři zcela nové speciální funkce: • tradiční • konzervování • konzervování + změkčení • vaření + konzervování • sterilizace. To vše v jedné revoluční troubě.

Technologie Exever a uchování pokrmu

Vestavná trouba Hoover HODP0007BI je vybavena revoluční technologií Exever, která uchovává jídlo při teplotě servírování. Pokrmy tak budou chutnější a vždy připravené ke konzumaci. Exever je patentovaná technologie využívána výhradně společností Hoover a schválena organizací Future Cooking Lab založenou parmskou univerzitou. Díky exkluzivní technologii Exever můžete vařit přesně tak, jak chcete, a pokrm pak uchovat v troubě při teplotě podávání až celých 7 dní.
Díky skladování potravin mezi teplotou 63 °C - 70 °C se vyhnete ztrátě výživových hodnot. Pokrm bude šťavnatý, stravitelnější a křehčí více než kdykoliv předtím. Nebude u něj docházet ke ztrátě výživových hodnot, až do doby podávání. To vše ve 4 krocích:

 • Jídlo uvařte. Pro perfektní uchování ho rozdělte do sáčků, např. pomocí sous-vide zásuvky, či pomocí soupravy pro vakuování. Uložte vše do trouby, zvolte ideální režim uchování a mějte jídlo vždy připraveno k podávání. Vaše jídlo na vás bude čekat v troubě po dobu 7 dní.

Konzervace

V režimu konzervace trouba spotřebovává velmi málo energie. Bude vás to doslova stát méně, než vaše káva denně. Aplikace vás bude informovat o jakémkoliv výpadku proudu a o jeho trvání. Celý chod trouby bude mít neustále pod kontrolou.

Wi-Fi a konektivita

Díky exkluzivní aplikaci Wizard budete dostávat recepty na míru, monitorovat troubu na dálku nebo dostávat speciální tipy na vaření a uchovávání pokrmů. Trouba H-KEEPHEAT je plně připojena k Wi-Fi. V mobilní aplikaci Wizard získáte více než 150 receptů, 20 receptů pro vaření při nízkých teplotách a tipy a triky na používání trouby. Na dálku můžete troubu ovládat nebo sledovat průběh pečení. Je kompatibilní s hlasovými asistenty pro chytrou domácnost - Alexa a Google Assistant (hlasová funkce je dostupná pouze v angličtině).

15 programů: Světlo, Statický, Rozmrazování, Gril, Statický + ventilátor, Multifunkce (pravý horký vzduch), Spodní ohřev, Gril + ventilátor, Spodní ohřev + ventilátor, Nízká teplota, Sterilizace, Uchovávání, Uchování + změkčení, Nízká teplota + uchování, Kalibrace.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 75 L
 • Gril Ano
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 15

Další vlastnosti

Značka: Hoover
? Smart: Ano
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 56,8 cm
Hmotnosť: 37 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 1x plech, 2x rošt

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Počet funkcí: 15

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A
Technologie: Bluetooth
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 75 L
Horkovzdušná funkce: Ano

Konektivita

Síťový kabel: se zástrčkou

Ostatní

Kód produktu: 33702966

Všechny parametry

Recenze Hoover HODP0007BI

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover HODP0007BI