Hoover HNOT S382DA-S

Nákupem získáte 99,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Chytrá pračka plněná shora Hoover HNOT S382DA-S v energetické třídě A +++, v klasickém bílém provedení s digitálním displejem. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 8 kg prádla. Odstřeďování dosahuje 1200 otáček za minutu. Výrobce uvádí roční spotřebu energie 196 kWh a roční spotřebu vody 9300 l. K dispozici je i moderní technologie One Touch díky které můžete stahovat a přidávat nové funkce a prací programy. V případě zaneprázdněnosti můžete využít odložení startu o 24 hodin. Pro bezproblémový provoz disponuje pračka praktickými bezpečnostními funkcemi. Před vytopením ochrání vaši koupelnu ochrana proti přetečení Aquastop a při nežádoucí manipulaci s pračkou zabrání dětská pojistka. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Jednoduché praní

Moderní pračka Hoover HNOT S382DA-S je rozumnou a správnou volbou pro vaše každodenní praní. Zařazena je do energetické třídy A +++. Kapacita bubnu je 8 kg prádla. Odstřeďování dosahuje 1400 otáček za minutu. Kg Detektor umožňuje snímání hmotnosti prádla. Mezi pracími programy si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. Hlučnost při praní dosahuje jen 61 dB a při odstřeďování 78 dB.

Technologie One Touch

Umožňuje bezdotykové propojení pračky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem. Praktická aplikace do telefonu vám i poradí vhodný program pro vaše prádlo, pokud si nebudete vědět rady. Umožňuje také stáhnout další prací programy. Dokonce tento spotřebič nabízí možnost ovládání pomocí hlasu.

programy:

  • 16 programů základních + 40 programů One Touch
  • All In One 20 ° C, All in One Dětský 60 ° C, Nettopy 59 min, Rychlý 14, 30 44 min, Košile, Tmavé, Bavlna + předpírka, Máchání, Odčerpání + Odstředění, Ruční praní a Hedvábí, Vlna, Jemné, Syntetika , Bavlna, Bílé, One Touch

All In One

Nejednou se však stává, že se prášek na praní nerozpustí úplně, což se odrazí na kvalitě. Proto pračka disponuje speciální funkcí, která se postará o to, aby bylo praní prádla s využitím prášku bylo efektivní a důkladné. Zajistí to systém rozpouštění pracího prášku spolu s vodou ve speciální komoře a následné probíhá kropení prádla touto pěnou během praní.

materiál bubnu
Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je vyhotoven z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality a nízké poruchovosti spotřebiče.

Otevírá se jemně pro větší bezpečnost
Tato pračka s plněním shora je vybavena pečlivě navrženým víkem Slow Motion s jednoduchým a bezpečným otevíráním, které zaručuje vždy bezpečný přístup do vnitřku bubnu. Systém Stop & Load - vrací buben do vertikální polohy. Oceníte i velkou šířku plnicího otvoru XXL 21,5 cm.

Odložený start

Výhody této funkce oceníte v případě, že si chcete ušetřit čas a tak prací cyklus nastavíte např. tehdy když jste v práci a po příchodu domů vás bude čekat vyprané prádlo, kterou stačí už jen pověsit. Možnost odloženého startu je o 24 hodin.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 61 db
  • Kapacita bubnu 8 Kg
  • Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Třída účin.odstřeď. B
  • Vzhled skříně volně stojící
  • Roční spotř.en. při praní 196 kWh

Další vlastnosti

Značka: Hoover
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 40 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 59 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 61 db
Hluk při odstřeďování: 77 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 16
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 260 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Celková spotřeba: 0,79 kWh
Roční spotř.en. při praní: 196 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9300 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: vrchním plněním

Další parametry

Technologie: NFC
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 31007626

Všechny parametry

Recenze Hoover HNOT S382DA-S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover HNOT S382DA-S