Hoover HMDN 182 EU

  • Sleva 13 %

Šírka: 70 cm, Výška: 180 cm, Maximální hlučnost: 45 db, Celkový čistý objem: 350 L, Čistá kapacita chladničky: 255 L, Čistá kapacita mrazničky: 95 L, Dvouokruhový NoFrost: Ano,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Hoover HMDN 182 EU je zařazena do energetické třídy A ++. V provedení černé sklo se 4 dveřmi zapadne do moderní kuchyně. Chladící část má objem 255 l a je vybavena 2 + 1 + 1 skleněnými policemi 4 + 4 přihrádkami ve dveřích, 2 Crisper zásuvkami na ovoce a zeleninu, Chiller zásuvkou s teplotou okolo 0 a držákem na vajíčka. Vnitřní prostor je osvětlený pomocí LED. Mrazničku v dolní části tvoří 2 externí zásuvky v objemu 95 l a je vybavena i výrobníkem ledu. Mrazicí kapacita dosahuje 10 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 16 hodin. K dispozici je funkce rychlého chlazení i mrazení, dovolenkový režim. Nechybí akustický signál otevřených dveří. NoFrost beznámrazová technologie odbourá nutnost rozmrazování. Maximální hlučnost kombinované ledničky Hoover HMDN 182 EU dosahuje 45 dB.

 

 

Využitelný objem

Díky svému šetrnému chodu je americká chladnička Hoover HMDN 182 EU zařazována do energetické třídy A ++. Její roční spotřeba elektrické energie je 247 kWh. V stylovém provedení černého skla v čtyřdveřovém provedení zapadne téměř do každé moderní kuchyně. Americká lednička s celkovým objemem 350 litrů nabízí dostatečný prostor pro uskladnění vašich potravin. Čistý objem její chladící části je 255 litrů a čistý objem mrazící části 95 litrů.

No Frost

Americká chladnička přináší užitečnou funkci No Frost pro úsporu energie, rychlé a rovnoměrné mrazení a především pro udržení delší čerstvých potravin. Mražení a chlazení probíhá pomocí ochlazeného cirkulujícího vzduchu a vzdušná vlhkost je odváděna ven, takže se potraviny nepokrývají námrazou. Rozmrazování při tomto zařízení není nutné, probíhá totiž automaticky v pravidelných intervalech a tak zabraňuje nepříjemné tvorbě námrazy na stěnách.

Interiér chladničky

Chladící část nabízí dostatek prostoru pro uložení většího množství potravin. Rozložení prostoru umožňuje optimální skladování různých druhů potravin. Vybavená je čtyřmi policemi z bezpečnostního skla. Průhledná zásuvka Chiller s nulovou zónou je určena pro uskladnění masa a ryb, kromě toho je chladnička vybavena 2 praktickými Crisper zásuvkami pro skladování ovoce a zeleniny v optimálních podmínkách. Vnitřní strana dveří disponuje 4 přihrádkami a zásobníkem na vajíčka. Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce, budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením.

Mrazák

Mrazící část se nachází na spodní části spotřebiče a tvoří ji 2 samostatné zásuvky, které jsou přizpůsobeny pro praktické uskladnění vašich potravin. . Mrazicí kapacita je 10 kg potravin za 16 hodin. Nechybí ani výrobník ledu.

Funkce rychlého mrazení

Jedná se o praktickou funkci, která zabezpečí rychlé zmrazení čerstvě vložených potravin, čímž se zachovává jejich kvalita a také nedochází k roztavení již uskladněných potravin. O tom, že je chladnička v provozu, nebudete ani vědět, protože je to velmi tichý spotřebič. Dosahovaná hlučnost je pouze 45 dB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 70 cm
Výška 180 cm
Maximální hlučnost 45 db
Celkový čistý objem 350 L
Čistá kapacita chladničky 255 L
Čistá kapacita mrazničky 95 L
Dvouokruhový NoFrost Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover HMDN 182 EU

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno