Hoover HHW6BR4TGH


Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížek: Smalt, Pojistka hořáků: Ano, Elektrické zapalování: Ano, Výška: 3,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 51 cm. Více info


Cena 5 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 60 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plynová varná deska Hoover HHW6BR4TGH v antracitovém provedení. Má k dispozici 4 plynové hořáky různého průměru a výkonu. Všechny hořáky jsou vybaveny bezpečnostní pojistkou proti úniku plynu. Pro pohodlné ukládání hrnců na varnou plochu jsou k dispozici 2 elegantní smaltované mřížky. Vpředu se nachází intuitivní ovládání prostřednictvím čtyř otočných voličů s integrovaným elektrickým zapalováním. Šířka 59,5 cm.

Jednoduché ovládání

Plynová varná deska Hoover HHW6BR4TGH v antracitovém provedení, vyniká mimořádně jednoduchým a pohodlným ovládáním, které zvládne opravdu každý. Ovládací panel je v přední části varné desky pro lepší přístup a pohodlnou manipulaci. Intenzitu plameneme si nastavíte pomocí otočných knoflíků.

Hořáky a ovládací knoflíky

Varná deska je vybavena 4 hořáky. K dispozici je elektrické zapalování hořáků, které je integrované v ovládacím knoflíku. Zapalování je tak velmi jednoduché a bezpečné. Stačí knoflík otočit a stisknout a hořák je zapálen. Díky bezpečnostní pojistce se v případě zhasnutí plamene, uzavře plyn. Tím je váš domov chráněn před nebezpečím výbuchu z nahromadění zemního plynu. Ovládací knoflíky se nacházejí v přední části varné desky a jsou tak snadno přístupné. Hořáky mají 2 kvalitní jisticí mřížky ze smaltu. Mřížky jsou dostatečně pevné a odolné, aby udržely i velké a těžké hrnce.

Údržba

Údržba varné desky je pohodlná a nenáročná. Čištění desky zvládnete běžnými čisticími prostředky a v případě většího znečištění třeba odstranit a umýt i mřížky. Po umytí je vložíte zpět na varnou desku a ta bude opět připravena k dalšímu použití.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Kov-Plyn
Materiál mřížek Smalt
Elektrické zapalování Ano
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 1
Velký hořák (počet) 1
Extra velký wok hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover HHW6BR4TGH

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno